Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte aj mne sa páčia Harichové pesničky ale jedna s tích naj.je NEZVESTNA.
    Prv jak som ju počula tak som si uvedomila ze život nie je taky ako si to vy predstavujete ale taky aky ho vidite!aj v SUPERSTAR bol fajn len škoda ze pa 4ci ktorim to kole vypadol.Tak to je uz ras taky zivot Martin len chot a zi dalej nech sa s teba stane legenda! *4*
  • Si nejlepšíí, zbožňuju tě!!! :** ♥♥ Máme stejný den narozek! 29.8., akorát já jsem jiný rok :)** ♥ Prostě si legenda a pro mě ten nej ♥ :)**!!
  • Tady je vidět, jakou mají fanynky Haricha inteligenci. Jedna píše "Zpěv" s f. Další se ho ptá, jak se má, když toto není jeho profil, jako třeba na FB. Měl být vyřazen, neměli mu dávat tu kartu, ale dali a to kvůli vám. Bětka je mnohem lepší, než on, jí ji měli dát. *16*
    • Haha.. Abysi zase nemusel/a hned kritizovat! =D Všichni nejsou tak chytří a zároveň tak divní, že se musí všude vychvalovat, jak strašně ostatní píšou.. Ale když už to tak bereš, řeknu ti jedno- aspoň na nás (fanynky) někdo myslí!
  • néé myslímsi že Harich bude legenda !!
  • ahoj ako samaš ? *1* *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • on hrozne hezky zpíva hlavne pisnička nezvestna je hezka a on je celej hezkej :* :D *14*
  • :D :) :( :S
  • Holky mě se to aspon líbí jeho spěf..i když je to slovák *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *4* *14* *3*
  • hmmmm:) velice sexy:)
  • Co na něm vidíte? Abych z něho omdlívala? To ani náhodou, je to jen kluk, na kterýho za pár let všeci zapomenou :) a ne, nezávidím mu to :P Vaše malá kritizácká Messie :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit