Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martine přijed do borsic u buchlovic.
  • a si dobri spevak a pozdravuj lenku ahoj *3*
  • caw martin kedi budeš mať koncert v Mikulaši ?
  • ahojky Maťo ;) Ráda bych aby jsi přijel zase do Plzně a já si tě mohla naživo poslechnout a vidět Tě ;) Ozvy se mi prosím.. Děkujůůů *14*
  • ahoj martine chtěla jsem tě poprosit at udělas nějaky koncert v ČR třeba sase v kravařich moc prosim prosim napis: andrea.dihlova1@seznam.cz
  • MARTIN je SKVELI SPEVAK a hlavne se niceho se neboji a je moc SUPER *1* *1* *1*
    • jojo, je skvělej, mě se líbí Najmenej milion a Príbeh snov, je to šikula a líbí se mi víc než Adamec. *14* *14*
  • Martin je moc dobrý zpěvák, má hezké písničky a já mu moc fandím!!!! *14* *14*
  • Ahoj ne vym co na tebe narazej s tim Justin Bieber ale na tebe nemaj jsi lepsi nez teb blb Justin Bieber a korad te mamlas strapnuje vesvym klypu ty marto nejsi buzik ale on je to talni bukvyce ten Justin Bieber a ten jeho kamos nebo co to vlastne jeho je jsi proste nejlepsi co znam a take jsi byl v superstar jako ja tak at si to skusi a pak neco rika te mamlas Justin Bieber s tohodle myje akorad spatne *11* no je to a korad *12* ten Justin Bieber jinak se drz marto a skus taky nanej nakej pro ti klip nanej za tim ahoj *3*
  • to som zase ja a ja ta zboznujem prosim prit niekedi do nových zámkou prosim velmi si proste naj a ja ta zboznuem a keby to slo tak niekedy chot na devinsku skolu v novych zamkoch
  • ahoj martin si proste pekny a ak chces vediet komu som fandila v superstar tak tebe si naj *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší