Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zpěvák ech

    Jste si jistí že je to zpěvák mě tak moc nepřišel. Cela superstar je jenom reklmní tah jak vydělat takže tam může zpívat každy homeles tak je jedno jestli to vyhraje pepík omáčka nebo Gustav vyhon si ho stejně se v showbyznysu neprosadí.
  • denomenka

    Official videoklip Martin Harich - Nezvestna (HD quality)

    http://www.youtube.com/watch?v=7aZU CuZzog4&feature=channel_video_title
  • nechápu

    omg..nechápu co na něj furt ty holky viděj ! jo jasně je docela hezkej..ale že by až TAK HEZKEJ ?? to teda ne.sorry já fakt nechci jako urážet jeho fanoušky/faninky,ale prostě jako mi nepříde že by byl až TAK NÁÁÁÁÁDHERNEJ abych ze z něj pos**.omlouvám se nehci bejt sprostá ale znám o dost hezčí kluky než je on a po pravdě si myslim že ho má spolusta holek ráda hlavně proto jak vypadá a ne jak zpívá.jasně že kdyby krákal jak debil,tak by se o něj asi nikdo nezajímal to chápu,ale jako stejnak :DD nechápu co na něj viděj :D ale zpívat umí to nemůžu zapírat na svůj věk zpívá docela dobře..
    • Hele ty!!!!! Je hezkej nese* se sem se svejma klukama a tak ho neposlouchej né ??!!! A mam ráda jeho zpěv a když se ti to nelíbí tak radši zalez do kouta si ho*no v trávě a nikdo tě nebude poslouchat !!! *16* *10*
    • Re: nechápu

      Všechno není jenom o vzhledu, prostě má něco v sobě... :D
  • denomenka

    Nový singel Martina Haricha!!

    https://www.youtube.com/watch?v=Xuo evoA8dXs
  • divný

    Tak se tak dívám,a v nejlépe hodnocených příspěvcích vidím příspěvky které říkají že Harich neumí zpívat,a v nejhůře hodnocených příspěvcích vidím příspěvky které říkají že Harich umí zpívat ale nadávají na ty co mu nefandí...asi mě nikdo nepochopí ale je to nějaký divný PS:Jo a zpívat umí!Přiznat musim že je fakt hezkej!A ne snad?!?
  • Máme ho moc rády...

    martínek je velmi sexy, náhodou...hezky zpívá si myslíme a jestli ho budete urážet, je to sice váš názor ale pravda, že je **** to teda není...martin harich je nej, jo...!!
    • Re: Máme ho moc rády...

      Jojo přesně nwm proč ho urážej taky by jim nebylo jedno kdyby nikdo urážel je!! prostě je super!! a je moc hezkej!! takže držte všichni ostatní huby!!
  • Martin Harich

    Ahoj, tak se tady dívám na naše názory a souhlasím s jedním .. Co dokázal? Zpívat převzaté písničky?? Navíc mutujícím hlasem, který někdy zní až moc uječený? hm? Divím se tomu, že má tolik fanynek, protože není ani pěknej, s prominutí vypadá jak prasátko (takové malé,, :D).. Nemám ráda ani Biebra, ale musím uznat, že umí zpívat líp než Harich. Taky má hodně lidí, kteří ho nesnáší, já už taky , nesnášela jsem jeho debilní uječený fanynky.. ty mi lezli krkem... a nemyslete si, nemluví ze mě závist. To když někoho nesnáším, závidím mu? .. mm.. tak to závidím Evě a Vaškovi... čau
    • paulterikblaise
      Nechápu jedno.Proč odsuzuješ za to,že zpívá převzaté písničky? Jak už tady taky určitě bylo-ukaž mi nějakýho zpěváka/zpěvačku co by to nedělali hm? A jestli má nějaké problémy s hlasem tak myslim,že je to v pubertě celkem přitozený a nemusí to znamenat TO,že by zpívat neuměl.Na svůj věk to válí celkem slušně.Říkejte si chcete,ale nějaký talent v tom klukovi prostě je.A jestli ty zvládneš všechno líp tak se nám předvěd',at' můžem posoudit.Určitě na tom budeš líp,když máš takový chytrý řeči.:)BYE:)
  • ahoj

    ahoj si strasne fajn držim to palce at s tebe neco je a strasne se tesim na vidaní CD :D
  • Best*

    ÁÁ...Nejlepšíí....;) <3 *
  • já ho miluju

    já ho miluju pořád se jen smějě je tak sexy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit