Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xDD

    Dřív to byla super star vyhrávaly to normální dospělí lidi ,TEĎ SUPER STAR ovládly 15-holčičky které stojí o 2 Biebera.Já bych zakázala vybírání 15 letejch do soutěže.Za A Harichovy se zmnění ještě hlas je to ještě kluk a bude mutovat,takže může mít uplně jinej hlas.A navíc jak sme sami viděly v 15 letech nejseš vůbec vyspělej choval se jak klouček..Panebože to ten Bieber už je na tom líp.
    • Ahoj Mato kdy budeš vystupovat v Lanškrouně mám te moc rada a fadila jsem ty už v superstar moc vas mám rada i muzitany hope moc vas miluju
    • Re: xDD

      Mal by si si zopaknut zakladnu skolu. Tebe sa menil hlas v 15-tich? Aha tak uz chapem. Si trochu pozadu. *4*
    • Re: xDD

      *10* *10* *10* harich náhodou zpívá úžasně kdyby neměl talent tak by mu asi porota nedala divokou kartu !!!!!!! nejdřív zhodnoť jak zpíváš ty a potom něco komentuj!!! *15*
  • xDD

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LOL takhle sem se nikdy nezasmála takový dementní komentáře vůbec nechápu proč se kvůli něaké zasrané super star hádate ,Vždycky když někdo vyhraje tak se na něj stejnak zapomene,třba takovej Drda bo zonyga ,ty už nevydíš zpívat.Prostě žádná super star to nedotáhne tak daleko že je s něho legendární hvězda.A to že má každej svůj názor tak se hnedka nemusíte po fuckovat ne??!! né prostě sem se zasmála protože takový sračky co se tu píší to nééé jako..
    • Re: xDD

      ja msi myslim to same jenom bych rekla ze treba Ben Cristovao o nekam dotahl a to ani nevyhral:)
  • Martínek

    Martínek je nej i když dneska vypadl.Já ho prostě miluju.


    I love
    Martínek
    • Re: Martínek

      jj
  • Martin Harich je nejlepší

    Martin harich je bestovnííí i když dneska vypadl bude mít dobrou budoucnost mám tě moc ráda Martine
    Jsi nejlepčíí zpěvák
    *3* *3*
  • !!

    VSICHNI CO SEM PISOU ZE HO NESNASEJ A ZA JE HNUS, FUJ..JSOU TOTALNE NA HLAVU.NIKDO Z VAS BY NIC TAKOVY CO DOKAZAL ON NEDOKAZAL.NIKDO Z VAS NEUMI TAK HEZKY ZPIVAT.A NIKDO TAK HEZKY NEVIPADA.PROSTE MU JENOM ZAVIDITE TO ZE KRASNE ZPIVA A ZE SE LIBI HOLKAM!!!!...ja vas taky nekomentuju jako vy jeho.Nehte ho bejt, chtela bych videt vas v DSuperstar.sli byste hned do Hvezdne pechoty"""
    • Re: !!

      Hele a ty si myslýš že tady pod anonimitou jsi jednička jsi jen jedna velká kráva která o muzice víc apsolutně prd já jako zkušený kytarista kterj hraje ve skupině vý že takový čůraček jako je harich by měl dávno vypadnout ostatně měl vypadnout v 1 semifinále protože zpívá hrozně jenomže ty debilní fanynky si myslijou že jejich haríček je nejlepší vím že se neuchytí a za chvilu už si nikdo ani na něj nevzpomene takže další strašná rychlokvaška
      • miley1cyrus

        Re: Re: !!

        hele ty mu nefandíš a máš svůj názor já mu fandím a mám svůj názor a to že hraješ na kytaru,tak za to tě obdivuju.ale to ze jsi sprostej,tím nikoho neohromíš a to že kupřříkladu řekneš,že ho nemáš rád to je normální a lidi jeho jméno znají(teda převaha čechů a slováků)ale když se řekne jméno vaší "kapely",který ani neznáme lidi si nic nevybavěj
    • Re: !!

      děláš, jako by byl tvůj kluk :D
      každý má právo říct svůj názor, takže nám to nezakazuj. někomu se holt líbí, někomu ne. je to jen otázka vkusu.
      a nemůžeš říct, že by jsme byli okamžitě v hvězdný pěchotě, když nás ani neznáš. samozřejmě - nikdo není dokonalej, ale to ani pan Harich :P
      • Re: Re: !!

        Jooo sice má každej svůj názor ale proč jsem píšete ty špatný názory :P nikdo tady na to neni zvědavej .. . a možná neni dokonalej ikdyž pro většinu holek jo! ale určitě umí moc dobře zpívat a mě se líbí ! podle mě by měl nejhůř skončit jako 3 ale já mu určitě přeju 1 místo!♥
        • Re: Re: Re: !!

          vždyť já neříkám, že se mi nelíbí. je skvělej, zpívat umí, vzhledově patří mezi normální až hezký kluky a podle toho, co o něm říkají, je taky gentleman. ale to, aby jste se u rozčilovali nad tím, že někdo fandí někomu jinýmu a tvrdí, že Harich nevyhraje, je trochu nenormální, ne?
          já fandím kupříkladu Gunčíkové.
          a mimochodem - můžeme si sem psát co chceme, jelikož jsou to naše názory. taky se mi nelíbí, když mu někdo nadává, protože vím, že si to nezaslouží, ale nic s tím nenadělám. skousnu to :D
          P.S. a neřekla jsem proti němu křivý slovo. jen to, že není dokonalej a to opravdu není. protože nikdo na světě není dokonalej.
  • Miluju tě!!

    Martínek je uplně nejlepšíí!! uPLNĚ hO Žeru!! krásně zpíva, je milý, hodný a i velice pohledný!!!DOKONALÝ!! Miluju tě Martínku a to se nezměni<3<3:**
  • Lucie

    Fanynky ho milují podle zpěvu! A ještě k tomu když tak krásně komunikuje s diváka tak se ani nedivím. přece Martin není zas tak hezkej.. Seš trapná píčo!
    • Re: Lucie

      Jestli se ti Harich nelíbí tak proč to sem píšeš, měla bys vážně začít myslet(i když to bude problém). My ti taky nenadáváme sprost, když se ti někd líbí a nám ne a to že ona tam napíše, že ho miluje atd. tak jí hned nemusíš nadávat
    • Re: Lucie

      A ty jsi jistě jedna z fanynek viď? :)
      Nenapsala jsem nic špatnýho, tak si se svýma "píčama" jdi léčit komplexy jinam. Já Tě tak taky nenazývám, jen mám svůj názor.
    • Re: Lucie

      Správně, Nepovim má pravdu :D
      nemusíme být hned sprostí, ne? a sprosťárny si nech na doma, jestli ti to tam trpí
      • skih

        Re: Re: Lucie

        tady bych být tebou nenadávala...
    • Re: Lucie

      Tobě se třeba nelíbí ale mě jo! každej má jinej vkus ale nadávat hnedka do Píči je moc! :/ měla by ses nad sebou zamyslet! . :P
  • vzhled vs. zpěv

    Po přečtení příspěvků na této stránce a po shlédnutí jednoho z dílů Superstar, kde zmalované puberťačky plakaly a hroutily se nad možným vypadnutím Martina, jsem dospěla k názoru, že téměř nikdo starší 20ti let nemá z Haricha orgasmy a promočené kalhotky, jako věková skupina dívčího pohlaví ve věku 13-18 let. Naopak, ti starší ho mají v prdeli a fandí někomu, koho hodnotí podle skutečných pěveckých kvalit, ne podle očí, úsměvu, vlasů, nebo podle toho, že "ho prostě mocinky milují". Neříkám, že má Harich hudební hluch nebo podobně - zpívat umí, i když je ještě co dohánět. Ale ruku na srdce, -náctileté, která z vás ho opravdu miluje kvůli jeho zpívání? :)
    • Re: vzhled vs. zpěv

      Lucko, máš pravdu. Ale to asi víš *1* Sice mi vůbec nevadí, zpívat umí, i když, jak i ty říkáš, má co dohánět, ale jsou tam lepší. Gabriela Gunčíková je pro většinu lidí jasná favoritka, Lukáš Adamec taky. Podle mě mají všechno, co má správná Superstar mít a když zpívají, skoro tam není slyšet žádné falešné zaškobrtnutí, které u Haricha prostě slyším *15* Ale nikomu neberu to, že mu nemá fandit. Jen je trochu přehnané, že ty fanynky v televizi ječí, jako by jim šlo o život, a omdlívají jedna za druhou. Trochu moc...
  • MaťO

    *14* *14* *14* *14* *14* Mujilu ho
  • KRAVKY

    čau vy kurvy a píči a krávy,myslím si že asi máte hudební hluch protože tenhle čůrák vůbec neumí zpívat-to jeho skřehotání je hrozný a nechápu jak se vám může líbit-co je na něm hezkýho?!?!?!to je snad další blbodebilnopako! je jak českej Justin Bieber!!!!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ! !FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ! !FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ! !FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ!!FUJ! !FUJ!! *13* *8* *10* *13* *8* *10*
    • Re: KRAVKY

      ZALEEEEEEEEEEEEEZ!!!!!!!!TO SI JDI KŘIČET NA SVOU MÁMU TY **** JEDNA ********
    • Re: KRAVKY

      až na to že martin je slovak ty magore
    • Re: KRAVKY

      kolik ti je nádhero 10?? Když ho nemáš ráda tak sem nelez... Bože ty lidi jsou deneraci po generaci vypatlanější... =)
      • Re: Re: KRAVKY

        asi tak nějak :-D .. Harich zpivat umi to mu nikdo nemůže odepřít má teprve 15let a rozhodně z něho něco bude a je velmi sympaticky na podiu....rozhodně si více zaslouží být v superstar než ŠEPS který zpívat neumí umí dělat šou ale to si myslím že umí i Hrich , adamec i gunčíková ..pokud by byla tato soutěž seriozni věcí tak šeps je dávno venku uz kvuli tomu ignorativnimu postoji k celé této soutěži nemůže říkat že nechce zpívat qeeny nebo abbu když se přihlásil do soutěže jako je superstar musel aspon trochu počítat s tím že se může dostat dál než si myslí ..toť můj názor .. prostě haricha je škoda ..ale nedá se nic dělat dostal se daleko a ja si myslim ze se urcite uchytí :-)
        • Re: Re: Re: KRAVKY

          úplně s tebou souhlasím a když ho nekdo nemá rád tak to sem nemusí psát nikdo na to není zvědavej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit