Přejít na výpis diskuzí

Martin Hofmann

OSOBNOST 20.12.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání k svátku

    Krásné dnešní svátkování přeju, a propo v " Posedlosti" jste skvělej.Doporučuji !!!
  • doporučuju

    Jestli máte rádi dobré divadlo a Martina Hofmanna, určitě zajděte na DJ v Soho do Divadla v Celetné. Výborný zážitek a myslím, že je tam Martin opravdu velmi dobrý. Don Juan jak má být *5*
    • Re: doporučuju

      přesně tak,souhlasím,Martin je tam úžasný,"táhne" celé představení!!! *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozkám :-D
  • Hofmann po slovensky

    pokud jste nevideli jeste Marina jak hraje ve slovenstine anglickeho Lorda v strasne prastene komedii Lordi, tak si na to zajdete do Jindrisske veze
    http://www.sergeart.com/temp1 .php?id=93
    • sendygb

      Re: Hofmann po slovensky

      musím potvrdit, ve čtvrtek jsem tohle minipředstavení měla tu čest vidět, a byla jsem nadšená *1* Martin a jeho dva kolegové byli super.Určitě všem vřele doporučuji a doufám, že budu mít možnost ho vidět znova *1*
  • Hmm

    Skutecne velky muz a umelec, dnes jsem videl predstaveni Cyrano, kde hraje hlavni roli..klobouk dolu.
  • oprava !!!!!

    úplnou NÁHODOU !!! *1* *1*
  • Vynikající herec

    Přiznám se, že se dívám na Ulici, ale jen kvůli Martinovi.Jako Jarda Hejl je vynikající, jeho scény s paní Macuichovou, panem Hrušínským a s Míšou Badinkovou považuju za ty nejlepší v seriálu.
    Kromě toho, jsem na něj ale úplnou náladou narazila v divadelním představení Oddací list, a musím říct, že byl výborný i tam.Myslím, že o něm ještě hodně uslyšíme, a moc bych to jemu, ale i nám přála.A protože se mi nikdy nelíbili ti prvoplánoví krasavci bez jiskry, jako ženská musím uznat, že Martin má obrovské charizma, a že ve skutečnosti vypadá ještě lépe, než na obrazovce *3*
    • Re: Vynikající herec

      Jako vtip dobrý *15*
  • ahoj přátelé!

    ahoj přátelé, pojďme společně celému světu ukázat ty nejlepší kvality martina hofmanma alias, jak já řikám, vladimíra dvořáka alias hejla!
  • ...

    ale obrazí se asi až za pár dní...... *4*
  • ...

    ahojky...jestli vám to neva thag sem sem dala nějaký fotky Martina..... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit