Přejít na výpis diskuzí

Martin Hranáč

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teplouckej

  • GAY 

  • hurvinkovamorticie9

    😇

  • Ahoj Martine,vzdycky si byl vtipnej a sympatickej kluk..jinak dneska ti to na nadrazi moc sluselo ;)

  • Já vím že jsi lhal, že jsi gay...
  • Ahoj Martine. Je to pro tebe moc těžký. Když si čtu ty hnusný komenty tak je mi zle. Já sice homosexuál nejsem, ale vím co to pro tebe je.
    A vy co to čtete (lidi co píšou komentáře) tak se styďte. Co kdyby jste to byli zrovna Vy. Víte co to pro Martina je?!? A jak si Martine točil to video Nemoc, to mě dostalo. Napiš mi na inteligent.123@volny.cz a já ti pomohu. Snad
    Ahoj
  • Hele Martine, vlastně jsem moc rád, že mezi homosexuály nepatřím. Vím, že to jsou často naprosto normální a slušný lidi, jenom ty se musíš pořád někde předvádět a hrát si na něco, co vůbec nejseš. Znám tě a docela dobře, takže to zhodnotit můžu.
    Je mi tě svým způsobem líto, fakt nevím co si svým chováním snažíš dokázat, ale ani nevíš kolika lidem denně lezeš na nervy. Doufám, že si to přečteš a konečně se trochu nad sebou zamyslíš, jinak jednou skončíš špatně...:-) Měj se a buď zdráv!
  • už s těma trapnýma videama prosím tě přestaň ;-)
  • Co dodat....silenec sam o sobe....clovek by rekl, ze je mu pres 30 to uz by mohl mit rozum a ono ne...ten snad ve skutecnosti nikdy nedospel a nedospeje...to posledni video na youtube se zelenkou nebo co predvedl ve filmu Skolni vylet....skoda slov. a za takovy kraviny ho platej...jen doufam, ze se z nej nestane skutecnej herec no ale dneska je mozny vsechno.
  • Ahoj kdo má rád Martina tak ať se přidá jsem https://www.facebook.com/pages/Martin-Hran%C3%A1%C4%8D/394858093909422
  • wauworld

    vše nejlepší!!!

    leo ! on už ví ! *14*
  • Pre zlatého človiečika

    Martin Hranáč jenajzábavnejší človek na svete.Veľmi rada by som ho poznala osobne...ale? no veď niekedy sa sny aj plnia....Ahojkyyyy Martínku,si zlatý čloek.Posielam mnoho pusiniek *3* *14*
  • tanco vali jsme

    ahojky já sem Martinem tancovala na jedný akci na Rozkoši bylo to super *3* *3*
  • patula

    martin je dobrej

    ahoj Martin byl ve vile uzasnej a umel rozesmivat lidi
  • to se nerika

    martin sice nevypada nic moc! ale rozesmivat lidi to fakt umi!
  • bar

    mamka tě viděla v baru *1* ,asi před 14 dněma
  • Básnička

    Básnička pro Martínka Hranáče, ať už mi moc nepláče a nikdo ho neuráží, páč on je ta hvězda, která září!!! Naší mamku Martínka, znala jsem jen zkratínka. Přesto ho mám moc, moc ráda, Pelán vypad - Hurá, sláva! Je to prostě showman, pojďte za ním honem! Určitě vás pobaví a zvedne vám náladu, s někým na vás vymyslí zase super kanadu. Má tak krásná kukadla, díky nim mě tahle báseň napadla. A teď budu skládat dál, pro Martínka to přeci udělám! Jeho CD jsem si koupila a do jeho duše tiše vstoupila. On je jako sluníčko, stačí ho poznat maličko. Jen doufám, že už brečet nebude a bude se jen smát, se mnou chvilku pobude a bude mě mít rád. Je totiž má hvězda zářivá, která mé srdce láskou proklíná. Teď už mi chybí je jeden rým - - "Snad Tě zas brzy uvidím...doufám!" Monika Žohová *14* *14* *4*
  • Fakt krasnej,skoda,ze jsi na kluky *1* *1* *1* *1*
  • martin

    miluji tě, viděla jsem tě naživo v Galerii Nové Butovice. Mám stejně starého syna díky Věra
  • Je mi špatně když tě vidím. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit