Přejít na výpis diskuzí

Martin Hranáč

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Básnička

    Básnička pro Martínka Hranáče, ať už mi moc nepláče a nikdo ho neuráží, páč on je ta hvězda, která září!!! Naší mamku Martínka, znala jsem jen zkratínka. Přesto ho mám moc, moc ráda, Pelán vypad - Hurá, sláva! Je to prostě showman, pojďte za ním honem! Určitě vás pobaví a zvedne vám náladu, s někým na vás vymyslí zase super kanadu. Má tak krásná kukadla, díky nim mě tahle báseň napadla. A teď budu skládat dál, pro Martínka to přeci udělám! Jeho CD jsem si koupila a do jeho duše tiše vstoupila. On je jako sluníčko, stačí ho poznat maličko. Jen doufám, že už brečet nebude a bude se jen smát, se mnou chvilku pobude a bude mě mít rád. Je totiž má hvězda zářivá, která mé srdce láskou proklíná. Teď už mi chybí je jeden rým - - "Snad Tě zas brzy uvidím...doufám!" Monika Žohová *14* *14* *4*
  • Miluju Martíka

    Jsi fakt miláček moc moc te miluju a furt posloucham tvou oblibenou písnicku.... *14* miluju te *14* *14*
  • martin

    miluji tě, viděla jsem tě naživo v Galerii Nové Butovice. Mám stejně starého syna díky Věra
  • Borec

    Martin je super, s Tonym jste fakt šoumeni... Prostě bezva lidi... Fandím vám.... Jen to nejlepší
  • Dopis

    ahoj videla sem martina včera v našem městě byl na diskotece miluju ho je senzační *14*
  • Je mi špatně když tě vidím. *9* *9*
  • ahojky moje!

    MARTINKO,SI KRASNY A BEZ TEBA JE TAM TOTAL NUDA.STALE NA TEBA MYSLIM!NEVIEM CIM TO JE,ASI TYM ZE SI JEDNODUCHO UZASNY, AK CHCES NAPIS(0907656516) *4*
  • wauworld

    vše nejlepší!!!

    leo ! on už ví ! *14*
  • Ahoj kdo má rád Martina tak ať se přidá jsem https://www.facebook.com/pages/Martin-Hran%C3%A1%C4%8D/394858093909422
  • Ahoj Martine. Je to pro tebe moc těžký. Když si čtu ty hnusný komenty tak je mi zle. Já sice homosexuál nejsem, ale vím co to pro tebe je.
    A vy co to čtete (lidi co píšou komentáře) tak se styďte. Co kdyby jste to byli zrovna Vy. Víte co to pro Martina je?!? A jak si Martine točil to video Nemoc, to mě dostalo. Napiš mi na inteligent.123@volny.cz a já ti pomohu. Snad
    Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit