Přejít na výpis diskuzí

Martin Kraus

OSOBNOST 3.1.2009 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paráda

    jj Bomba pohádka a ještě lepší herecké obsazení *4*
    mladý herci jsou lepší lepší *14*
    a Marin je fakt super kluk *1*
    jen tak dál jen tak dál *14*
    musí s tebou být fakt bžunda
  • Potlesk

    Musim říct, že mě Martin v pohádce opravdu zaujal. Dodává jí šťávu. Navíc je hezkej a věřim tomu, že v normálním životě s nim musí být o zábavu postaráno. Potlesk:D
  • fanatismus

    Vždyť je to obyčejný kluk, přiznávám že se mi taký líbí a komu taky ne, ale to neznamená, že je to nějakej bůh:-D Já se jen musim smát tomu fanatismu "milujte Martínka, miluju tě Martínku!..." Hahahaha, vždyť ho ani neznáte, ale hlavně, že ho milujete:-DDDD
  • To je talent!!!

    Martina znam od školky.Vyrustali jsme spolu a bydlí kousek ode mne.Nemáte ani páru jaký to je šoumen!!Martin má vlohy herectví od brzkého mládí a nikdy to nebyl typ který by byl v koutě.Ne,ne vždy je pořádně vidět a slyšet!!!!! *1* *15* *5*
    • Re: To je talent!!!

      Nevíte někdo jestli hraje v nějakém divadle?Stálo by za to ho vidět na živo... *4*
      • Re: Re: To je talent!!!

        Ano na Vinohradech hraje ve hře Cyrano :) Je to moc hezké :)
    • Re: To je talent!!!

      trošku ti zavídím že Martina znáš :-)
      já bych byla tak ráda kdybych Martina znala osobně :-), ale to se mě asi bohužel nepodaří :-(
    • Re: To je talent!!!

      Jenom aby. *10*
  • I love MARTííNeK

    mam ho moc rada rada bych se s nim osobne seznamila je fakt super,ale je skoda ze nehraje ve vic filmech,pohadek *4* rada bych se na ne koukla.je fakt super jako herec *4*
  • m...k

    ahooj ty šikovný herče...!! *3* *3* *3*
  • Znám ho osobně

    Tak Martinovi je let 25,ale možná už 26 tím si nejsem jistá,chodily jsme na stejnou základku akorát byl o třídu vejš.A jestli mě paměť neklame tak už na základce mu šlo hrní.A tý pohádce je fakt skvělej. *15*
    • Re: Znám ho osobně

      Souhlasím!!! Krásná pohádka a víc než skvělý Martin, tak přirozeně svůj *14*
    • Re: Znám ho osobně

      šlo mu hrní nebo hraní? *9* *5*
      • Re: Re: Znám ho osobně

        Možná to hrní... koukám teď na tu pohádku Kozla králů a nevím nevím... taky jsem se pobavila v životopise tím, že není příbuzný Krause Jana.... ono se říká kdo ví jestli?! Nos má stejný jako všichni Krausovic.. *1*
  • upa kluk

    upa kluk je moc peknej hlavně v týý pohádce kouzla králů tam je dcl v tipnej chtěla by sem ho poznat na vlastní oči *1* *15* *14* *4* *14* *5* *3* *4*
    • Re: upa kluk

      To bych řekla.Hele já jsem s Čech. *15*
      • Re: Re: upa kluk

        Jo pohádka to byla peckováá:-)
        Njevíc byl Martínek♥:-)
        prostě ty jeho kecy tám,škoda že hrál jen tám je to pecka herec:-)*
  • Znám ho osobně

    Martina znám osobně, je to fajn kluk od koní. Poznala jsem ho asi před 3 rokama přímo na Orlíku, kde jsme na koních jezdili ven. Pokud vím tak je mu kolem 24-26 let, přesně si to nepamatuju. Ale naživo je s ním větší sranda než v pohádce :)
    • Re: Znám ho osobně

      25
      • Re: Re: Znám ho osobně

        už ne :D *15*
    • Re: Znám ho osobně

      Aho mas na nej icq nebo email. *3*
    • Re: Znám ho osobně

      To by mohl říct každy, ale za ten věk..díky :D *3* a jestli ho znáš opravdu dobře...pozdravuj ho!!! *14*
  • nika.

    -------

    Další důkaz toho,že i u nás jsou herci krasavci a navíc sympatičtí... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit