Přejít na výpis diskuzí

Martin Kraus

OSOBNOST 3.1.2009 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanatismus

    Vždyť je to obyčejný kluk, přiznávám že se mi taký líbí a komu taky ne, ale to neznamená, že je to nějakej bůh:-D Já se jen musim smát tomu fanatismu "milujte Martínka, miluju tě Martínku!..." Hahahaha, vždyť ho ani neznáte, ale hlavně, že ho milujete:-DDDD
  • martin a jiné role

    Hej viděli jste někdo tu pohádku kouzla králů??? Tak tam je upe super, škoda že takové role (nemyslím jako v pohádkách:D)nedostává častěji *5* *9*
    • Re: martin a jiné role

      HELE,HELE,HELE,NE,NE,NE. *16*
  • nika.

    -------

    Další důkaz toho,že i u nás jsou herci krasavci a navíc sympatičtí... *4*
  • sisisilvie

    Pozdrav

    *3* Ahoj Martine,jak se máš?Zdraví tě Silva.Chodil sis ke mě do Barunky na Dvořákové pro svačiny vzpomínáš si na mě? Máš Fb?Zatím Ahoj měj se
  • paráda

    jj Bomba pohádka a ještě lepší herecké obsazení *4*
    mladý herci jsou lepší lepší *14*
    a Marin je fakt super kluk *1*
    jen tak dál jen tak dál *14*
    musí s tebou být fakt bžunda
  • chjo

    devcata, cuceni na pohadky je fajn, pro me relax, mam ted par dni volna, tak si je uzivam... mrknu na to, checknu si novy herce, kde se daji najit tipy na filmy co jeste neznam... ale jak ctu tady ty vase chvalozpevy tak vy na tyto stranky chodite z uplne jinych duvodu... jo kluk je to sikovnej, ale meli byste jit nekam ven a porozhlidnout se, sikovnych kluku je na svete kopec a jeste si s nima muzete splknout a ne se tady rozplyvat a soutezit ktera se svym prispevkem vic ztrapni. proc o necem snit, kdyz to muzete mit... najdete si nahradu, pac tenhle kluk na vas rozhodne neceka... optimistky *5* sneni je hezky, ale lepsi je kdyz si na toho kluka muzete sahnou, zacina jaro, tak nasadte sukne a vylezte z kutlochu *3*
  • obdivovatelka:)

    Martin se zkrátka dokonalý:)Půvabný úsměv a okouzlující oči.....je to fešák!!!! *14*
  • Tak tedy Martine, moc si mě překvapil. Martin je náš žák ze SPŠ v Příbrami. Jsem strašně překvapená, kam ho vítr zavál. Znám ho samozřejmě i z jejich statku, jejich koně jsou úžasné. Martine, držím palce a ať se Ti v tvé profesi daří!!!Učitela ze SPŠ *3* *3*
  • raduliiinka

    let

    nevíte někdo kolik mu je let??
    zdá se mi hrozně moc ....mladý
    • Re: let

      24 *4*
    • Re: let

      1000000000 let. *4*
    • Re: let

      no jelikož je to kolega Jamák tak moc ne..
  • belmondo

    Zdravím,
    po shlédnutí nedělní detektivky sem se zamilovala do českého belmonda. Fakt si jako on nejen vzhledem (trochu hezčí) ale gesta a charisma. Prorokuju velkou hereckou kariéru pokud si budeš dobře vybírat filmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit