Přejít na výpis diskuzí

Martin Kraus

OSOBNOST 3.1.2009 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VINOHRADY!!!!! Měkké I !!!!
  • klid,každej to bere jinak, Lucy to myslela dobře .. měla by jsis vzít nějaký fanynkovský prášky taylorinko *3* *3* *3*
  • Dobrý den,
    prosím můžete mi někdo říct, jak se jmenuje vesnice tam kde bydlí Martin Kraus? Nemůžu to nikde najít, chtěla jsem se podívat na ty jejich koně.
    Děkuji
    • Milešov sem tam u nich furt :)
      • Tak to není pravda- samota se nejmenuje Milešov, asi u nich furt nejste. Já dnečs trávila odpoledne s jeho příbuznou. Prohlížely jsme alba, měl velice krásnou babičku a dědu. Název samoty znám , ale nedovolím si jej zveřejnit
        • Až na to, že se to Milešov jmenuje. On sám to říkal u Krampola v Nikdo není dokonalý, tak tady nedělej chytrou když nic nevíš!!!
          • Přesně
  • že všichni ti Krausové mají takový frňáky,i když si nejsou příbuzní... *1*
    jinak je to moc sympatický klučina *14*
    • *16* ty krávo namyšlená nemá frňák ty jedna krávo debilní ty tele ty vemeno nevichovaný nemá žádnej frňák má krásny nos a to ty nemůžeš vidět přes ten tvůj obří frňák *16* *16* *16* *16* *16*
      • klid,každej to bere jinak, Lucy to myslela dobře .. měla by jsis vzít nějaký fanynkovský prášky taylorinko
        • Hele klid jo! nabo si snat myslíš že ma frňák ty tele já na to namám nervi jo ty si se asi těma práškama přecpala co lucy a jojo trapné jéméno na osobnostech Martin Kraus je nejlepší *16* *12* *11* *10* *13* *9* *14* *14* *14* *3* *16*
          • Musím taky zareagovat,bavím se teda.taylorinka-jsi nějaká nervní jak tak koukám,holky napsaly jen názor a v dobrém a ty jsi hned hnusná.však nikdo nejsme dokonalý,jistě ani ty!Martin Kraus je pěknej chlap a bezva herec o tom není pochyb,nos trochu větší asi má,ale i tak je to hezkej kluk,sluší mu to.tak se už nečil,je to prostě tak chápeš!!
            • Já jsem dokonalá a pořád mi píšou kluci ze třídy jestli s nima nebudu chodit a vy mi nebudete rozkazovat nemáte na to právo!!!!a Martin Kraus je dokonalej a vyděli jste ten komentář (trapnej) od Belly jo je to moje nej kámoška a vážně se jmenuje Bella je hodná a ten komentář od Belly je na profilu Kristen Stewart prej nevíte co se s Kristen děje napište mi to tam děkuji trapné přečtěte si to a uvidíte no svět je jinej. Já vím že je to troufalost vás pobízet po to co hnusného jsem tu napsala OMLOUVÁM SE !!!! *9* *2* *2* Ale na ten komentář u Kristen Stewart od Belly se prosím koukněte A mMOOOOOOOOOOOOC se omlouvám:peta14,jojo a Lucy a jojo není trapné jméno je supr *1* *1* *1* *1*
  • Zdravim Vas a rada bych Vas poznala osobne. Je to vubec realne?
  • Zdravím. Není příbuzný pana Krause, ale nos má úplně stejný.... *1*
    • neni :) znám ho dost dlouho :)
  • hezky podvecer prosim budete jeste hrat v serialu cesty domu bez vas to tam neni ono serial se mi velice libi koukam na nej ale cekam a cekam ze se tam vratite jste tam nejhezci herec a vubec nejhezci na cele planete prosim pokud se tam vratite jen bych chtela vedet kdy dekuji
  • Miluji ho !!!
    • Já taky miluju kluky jako je Kraus.
      Mám šanci ___
      Vilda
  • Sympaticku mlady herec, ktery si na nic nehraje a klidne prizna, ze nevi, co je baklazan. Petra Horvathova ma krasne podmanive oci ala Marbulinek. No,a Anife je dusi onoho kvarteta. Skoda, ze to konci!
  • Vypadá úplně jako Klus
    • že jo taky to furt řikám :D
    • Mě to moc nepřijde, připomíná mi ale Belmonda *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší