Přejít na výpis diskuzí

Martin Písařík

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi úžasný herec *4*
  • a co jste vy? vy prďolo.
  • No Martine, zahazovat se s barmankou to už je to poslední. S panakovou k... tak jak se říká barmankam.....fuj něco chytneš.
  • kirushka97
    *14* všechno nejlepší *14*
  • Mrs.Wesley
    Díky že si daboval Stefana..tvůj hlas se na něj moc hodí
  • nejlepší je v doktorech z Počátků
  • Přeji Ti Martine všechno nejlepší k narozeninám! *3* *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší !! :)
  • Ja sem Martina videla v Praz v metru s kytici ruzi :-) jee sladkeej o_ I love
  • Vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, hodně úspěchů, a aby jsi dostal vše co si přeješ. *3* *3* *14* *2*
  • ahoj martine, muzu neco zeptat mžes vzit mně . *3*
  • *16* *14* *1* *2* *2* *3* Je borec
  • Špunt jeden *12*
  • Ahoj Martine slysela jsem ze odchazis z cest domu !! Je to pravda ?? Jestli jo tak mi tam budes moc chybet .. Jsi nejlepsi herec jakeho znam !! :D
  • Chci moc poděkovat za autogram.Jen škoda,že jsem si o něj nemohla říct sama *13*
  • Nazdárek Marťo, jsi bezva herec a jako jeden z mála velmi sympatický, přeji ti nadále hodně úspěchů, a snad tě nekdy uvidím osobně, měj se.... *3*
  • Blahopřání

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám, Martine. Přeji Ti mnoho slibných rolí, filmů, mnoho zdraví, štěstí, fanynek a hlavně upřímnou lásku dívky, kterou miluješ. Užívej načnutí třicetileté éry života. Tak všechno nejlepší a oslavuj.
  • For Martin

    Čau Martine, upřímě musim říct, že máš dokonalej hlas, takovej jemnej, ale zároveň drsnej...to je super kombinace...kdybych měla možnost si zazpívat s nějakým zpěvákem, byl bys to ty...seš opravdu skvělý zpěvák...no..ale to ti asi nemusím říkat *4*
  • pochvala

    sympatický a hezký mladý herec, kterého mám ráda ve všem, co kdy hrál(z toho co jsem viděla *3* ).
  • wildwest

    Re: Re: Ordinace...Potom Divadlo..<3

    Asi si to někdo spletl s Ro(c)kem podvraťáků...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit