Přejít na výpis diskuzí

Martin Písařík

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin je krásný

    *14* Viděla jsem Martina a je to moc krásnej kluk *14*
  • katy22

    jj

    no vyslovene krasnej teda neni ale je to sympaták dala bych mu 3 body z peti nebo ctyri *1*
  • běžící

    Ahoj Martine, jsi super kluk. moc se mi líbíš. *3* a snad se zase uvidíme.
  • pochvala

    sympatický a hezký mladý herec, kterého mám ráda ve všem, co kdy hrál(z toho co jsem viděla *3* ).
  • Maltíííínek(upa zlatíško)

    Maltínku plosííím ozvi se mi na IcQ:442-582-031 strašně si to přeju abys ses ozval!!! Splníš mi to? Prosíííííím *15*
    • Re: Maltíííínek(upa zlatíško)

      říká ti něco logopedie
    • Re: Maltíííínek(upa zlatíško)

      Ahoj, jenom bych se chtela zeptat, Martina teda, jestli sem jeste nekdy zabrousi, tak v cem si hral v Divadle Na zabradli? Diky *4*
  • Martin

    Jako byla sem na ŠAKALÍCH LÉTECH a nemám slov-Martin hrál úplně perfektně je to dokonalej a hezkej herec ale i úžasnej zpěvák-prostě nej herec s úžasnym hlasem *14*
  • skupina

    Ahoj chtela bych se něco dozvědět o skupině.Také kde koncertují,slyšela jsem,že jsou dobří,tak bych se chtěla podívat.Díky... *3*
  • Pro Martina

    Martine moje icq je 430731443 miluju tě
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Maturitní ples

    Ahoj,
    nikde jsem na tebe nenašla email, nevím jestli tady na ty příspěvky odpovídáš, ale chtěli jsme se tě zeptat jestli by si byl ochotný nám moderovat maturitní ples. Nechci sem psát žádný podrobnosti, ale byla bych vděčná kdyby si mi poslal na sebe kontakt. Zatím děkuji a měj se fajn.
    Hotelovačka z Mariánek
  • Blahopřání

    Vše nejlepší k narozeninám ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit