Přejít na výpis diskuzí

Martin Rausch

OSOBNOST 4.6.2008 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .......:-)

    Martin je úplně úžasnej.......mám ho stasně ráda a nechápu proč o něm říkáte takový věci. ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT je milionkrát lepší než nějaká talentmanie!!! Martine jsi prostě nej nej nej nej nej nej......moderátor!!!! MÁM TĚ MOC RÁDA *14* *14* *4*
    • Nemůžu nic jinýho, než s tebou souhlasit
  • martine si skvělý

    pyco ty si vážně užasný a skvělý moderátor *3* *4*
  • Pyco a ženy

    Zdravím. Musela jsem to uvést, aby nedocházelo k omylům. Martin rozhodně není gay, má moc krásnou přítelkyni. Je to naše kolegyně, herečka z jednoho divadla. Přejme mu to po těch letech samoty *3* *14*
    • Re: Pyco a ženy

      stále su spolu??? :)
    • Re: Pyco a ženy

      to už Martina a jeho přítelkyni nemůžete nechat napokoji...všichni už to vědí... kvůli takovým lidem jako vy to vymazal tak to uz nevytahujte a nechte ho napokoji je to jeho život a ne váš všichni toho už nechali a ted zase někdo začína... vy Martina prostě nikdy nenecháte nebo co .... už to prosím vás neřešte ... jo a nej tak mimochodem kdyby Martin nechtel aby to někdo vědel že má přítelkyni taky by ste to řekla ste všichni divný jenom ho všichni podrážíte....!!!!!!!!!! *10*
  • Martin je skvělý

    Martin je úžasný moderátor a je mi upřímně úplně jedno jakou má sexuální orientaci.Velice mu fandím a doufám,že bude stejně skvělý a možná ještě lepší než je teď!Martine nevšímej si toho a jeď si tu svou..! Zdali je to co psala Jana pravdou tak vám přeji dlouhý a krásný vztah..a pevné nervy při řešení takových hnusných věcí!:) *3*
  • Varovanie

    SŤAŽOVAL SOM SA U SPRÁVCÚ TEJTO STRÁNKY A DISKUZIA BOLA VYMAZÁNA. PROTI VULGÁRNÝM VECIAM TVRDO ZASIAHNU. TO JE VAROVANIE. VÁŠ PYCO
    • Re: Varovanie

      Hele nic proti ale myslím že ty nejsi Pyco! Jestli seš tak sse omlouvám ale pochybuju..! Proč by měl třeba slovák český mail?? Hmm??
      • Re: Re: pro Lenku!

        Lenko, ty asi moc dlouho nepracuješ s počítačem, viď? Ptáš se takový nesmysl, že tvůj věk typuji na 11-13 let. To podle tebe Slováci nemůžou mít český, nebo mezinárodní mail? *7*
        • Re: Re: Re: pro Lenku!

          Jo ale proč by si dělat český mail??? Nebo se sem mohl aspon registrovat. A uhodlas je mi 13 :))
          • Re: Lence

            Lenko, to "proč" je jenom jeho důvod. Třeba píše maily hodně do Čech, má tady moc známých a vyhovuje mu to. To neznamená, že nemá a nemůže mít taky slovenskou mailovu adresu, nebo současně mezinárodní. Tady odpovědel na české stránce, tak uvedl svůj český mail. Lidi
            pracující hodně s počítačem to dělají běžně. Martin je fajn a stopro je to on.

            *4* *3* *3*
    • Re: Varovanie

      Ahoj Martine,nic si z těch vulgárních příspevků nedělej, jsi upně normální fajn klučina,a at si každej myslí co cheš,lidi asi všecko moc prožívaj vid.

      Jinak viděla jsem fotky tvího "mazlíčka"(papouška)?taky mám jednoho doma,jsou to pěkný roštáci,po ránu mi vždycky dělá budíček:0)


      Měj se fajn a usměv :0)
    • Re: Varovanie

      martine si SKVĚLEJ moderátor a navíc moc hezkej chlap =D ja nechapu jk někdo může tkoví p****ny o tobě psát =(
      • S tím, jak Martina uráží jsou trapní!! jsou to jenom závistiví ---e
      • Re: Re: Varovanie

        máš pravdu je super a nechápu jak se může někdo kouka na telentmanii *16*
        • Re: Re: Re: Varovanie

          1) čs ma talent má lepší porotce a moderátory než talentmanie
          2) tahle soutěž je na trošku vyšší úrovni než talentmanie ( třeba se tam nestane že příde ženská oholí si hlavu a porota ji pošle dál)
          3) v talentmanii nemají Pyca. Martin je totiž nejskvělejší moderátor co znám a tímto bych mu chtěla říct jak moc ho mám ráda ( i když ho znám pouze z obrazovky) Martine, jste SKVĚLEJ!!!!!!! =D
    • ČSMT je BOŽÍ!!!!

      TEN KDO FANDÍ TALENTMANII JE MAGOR S PROMINUTÍM ALE TAM NEJSOU ŽÁDNÝ TALENTY TO ŽE SI NĚKDO DÁVÁ PÍŠTALKU DO MEZI NENÍ TALENT TO SE NAUČÍ ZA PÁR HODIN TALENT JE NĚCO CO ČLOVĚK MÁ ODJAKŽIVA A NAVÍC TALENTMANIE SE OPÍČI ALE FEST!!!PŘEJI KRÁSNÉ PRÁZDNINY *3*
      • Re: ČSMT je BOŽÍ!!!!

        JJ *1* *14* *4* *14*
    • Re: Varovanie

      Martin, dávam Vám za pravdu. Pozerala som si diskusiu v deň, keď ste mal narodeniny, a mnohé príspevky sa mi nepáčili. Žiaľ, nie ste jediný, u koho sa vyskytli aj vulgárne príspevky. Sú medzi nami ľudia, čo radi ubližujú. Zrejme zo závisti, že nie sú úspešní.
      Držím Vám palce vo Vašej práci. Nech sa Vám darí. Ste šikovný. *4* *3*
      • Přesně, jen závidí kre--ni
  • diskuze čsmt

    dobrý den, prosím Pyca, kdyby mohl nějak zasáhnout a vymazat neslušnou diskuzi na stránkách www.csmatalent.cz jsou to hrozný urážky, děkuji
    • to sú kre*éni nemajú nič iné na práci ako len urážať takých si nevšímaj Pyco
    • Ti lidi keří ho neustále uráží jsou trapní závistivci.....
      Ps: zalezte vy závistiví držky *10*
    • Re: diskuze čsmt

      Ivet, ikdyby vymazal všechny neslušné diskuze, které o něm lidé píšou, tak to bohužel nepomůže. Jednou je mediální tvář a tu buď lidi zbožňují nebo nesnáší. Myslím, že se proti tomu nedá nic dělat. Vždy to bude diskuze o něm bez něj. Mimochodem četla jsem diskuzi na www.csmatalent.cz a je to opravdu hrozný
      • Re: Re: diskuze čsmt

        Ďakujem za podpätiu, že sa aspoň niekto ozval. Nemôžem s tým nič robiť, okrem toho som už mal čo dočinenia s jednou z tých sprosťaček cez net, snáď sa to nebude opakovať
        • Re: Re: Re: diskuze čsmt

          Také nechápu, proč lidé, tolik urážejí a hledají jen to nejhorší na všem. *7* Vůbec nic si z toho nedějte, protože je to jen pouhá závist a nic víc. Hold slušní lidé vědí, že mezi námi jsou i ti neslušní, kteří už se pravděpodobně stejně nezmění a jedna věc z jejich volného času bude vždy pomlouvání a závist. Bohužel už to tak je. PS: Musím říct, že Talentmanie je pro mě úplný propadák, ani mě to nepřekvapuje, nečekala jsem od Novy nic inteligentního. ALe také musím říct, že mě ČSMT také zklamal, ale to ani ne v moderátořích, účunkujících nebo porotě, ale hlavně to zavinili sami diváci. Ač jsem velkým fanouškem hudebních skupin, tanečních skupin, ale i zpěváků a zpěvaček ( od toho je Superstar, X- faktor a jiné ) tak si myslím, že v téhle soutěži měli dostat větší šanci Ti kteří světu, nebo alespoň Česku a Slovensku ukázali něco nového. Nakonec to bude boj jen mezi již výše zmíněními disciplínami. Bohužel, ale jak říkám za to můžou už jen diváci a mrzí mě, že nedokážou ocenit jiné talenty. Ale určitě se budu dívat do konce, protože výkony všech účinkujících stojí za to... Jinak co se týká moderátorů, nejlepší dvojce, kterou jsem kdy viděla:) Opravdu se k sobě hodíte a každý z vás tomu dává určitou jiskru:) PS:2 A na konci mého (asi trochu delšího) příspěvku bych se chtěla zeptat zda je možné si poprosit o autogram, popřípadě, kde si mám o něj napsat:) předem moc děkuji za odpověď. A přeji obzvlášť Tobě "Pyco" ať Ti tato soutěž otevře ještě více dveře do života šoubiznisu a ať máš stále dost moderátorských nabídek, jsi velmi dobrý moderátor, který má budoucnost před sebou;) moc Ti fandím @}->-- –
          • To je pravda, někteří účinkující jsou dobří, ale furt jen zpěváci a tanečníci to je už divný...
            Ps: zachranujou to jen moderátoři :) ;)
        • Re: Re: Re: diskuze čsmt

          na csmt je to samá urážka...! hrozně mě to mrzí protože csmt se mi hrozně líbí a talentM. je protě něco co nezkousnu... z poloviny proto že se primu snaží napodobit a z druhé poloviny protože jsou nečestní a zahrnujou komentáře urážkami.PS: prima má boží moderátory *14*
          • Re: Re: Re: Re: diskuze čsmt

            se vsim souhlasim
            je to priserny
            Prima je fakt PRIMA =D
        • Re: Re: Re: diskuze čsmt

          jo taky sem to četla a je to vážně dost hrozný a od těch lidí i dost ubohý protože tim akorát ukazují jak Pycovi závidějí...
          Pyco vůbec si toho nevšímej lidi uz jenom nevědi jak ti dát najevo že ti závidí...
          At´ ti jde práce tak dobře jako do ted´..
  • Sladký

    Ahoj všichni.....já si teda osobně o Martinovi myslím,že je strašně sladkej a má nádhernej úsměv a je strašně fakt krásnej jak vždycky do tý kamery tak kouká vždycky se mi podlamují kolena!Strašně žávidím všem holkám,který s nim byly a budou prostě je strašně krásnej!Škoda jen,že nejsem jedna slavná,aby si mě všiml!Mám Tě ráda MArťo! *14*
  • Pyco

    Vůbec se Martinovi nedivím, některé příspěvky byly naprosto nechutný, doufejme že se tu už nic nového neobjeví. Hodně štěstí v kariéře a hodně klidu a ohleduplnosti v osobním životě!!!
  • Martin v Praze

    Ahoj. Potkala jsem v Praze Martina, vídám ho dost často. Málem jsem do něj narazila, má kratší vlasy a měl sluneční brýle, ale měl boží oblečení. Mírně trhané džíny, triko a koženou bundu. Ale čekala ho jeho podle všeho přítelkyně, je fakt moc krásná a procházeli se Prahou ruku v ruce
    • Re: Martin v Praze

      Já je viděla na castingu Talentu 2 a když jsou spolu strašně jim to sluší, vypadají jako modelka a model.
  • Je to pěkný a chytrý kluk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit