Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem taky jen člověk.

    Dobrý den, pane Martine. Ja vam celkem fandim. Chtela jsem se zeptat, zda-li mate taky nejakou universalni meilovou adresu,kde bych vam mohla napsat,svoji skromnou nabidku.Pripadne zajmu mi ji prosim poslete na tento meil.Preji hezky den,a dekuji Dejdy.
  • Pomoc

    Dobrý den pane martine chtěla jsem se zeptat asi nevíte jak je to dostat se na dno já na tomdně jsem i když už mám 4 dospělé děti ty mi pomoc nemohou protože taky tak přežívají a ještě k tomu mám dvě menší děti 10,5, někdy si říkám už abych byla v jiným světě nepřeju to nikomu a že vím takových lidí je spousta ale já když zaplatím podnájem a eletriku tak mi zůstává 1500 na celý měsíc a to i s benzínem dělám domácí práci a to někdy celý den až do noci manžel přišel o invalidní důchod na podporu nemá nárok protože nedělat 12 měsíců a práci schání ted mu pracák zaplatí rekvalifikační kurs aby měl profesák a mohl jezdit ,ale víte jak se citím v tédle době čekám na zázrak že mi někdo pomůžea dostat se tak na průměr a bych mohla říct mojim dětem tohle ti koupit mohu a né když se zeptají že by chtěli tutu sušenku a já musím říct abych měla na chleba že jim to koupit nemohu kdybyste mohl pomoci jsem vděčná za vše s pozdravem a hlavně lidičky co jste na tom jako já hlavu vzhůru i když je to těžké . *8* *9*
  • investoři

    Dobrý den.Hledám nějakého dobrého člověka, který mi pomůže s financema na mou restauraci, ve který se dají vidělat peníze, ale jsou tam potřeba ještě nějaké věci dodělat, cca za milion.Najde se někdo kdo by do toho šel semnou??? Moc děkuji a věřím že se v Praze někdo takový najde
  • investoři

    ahoj hledam taky investora spíše nějakeho rodineho kamarada.kdo mi pomuže s mím komplikovaným a finančně naročným projektem?bližší informace o projektu peníze zadarmo mně kontaktujte na email.vladyvše rozkradly a je na čase vzít celou politiku do rukou poctivích občanu.nebaví mně koukat jak moji předcy dřely a zbytečně ani za to co pro zemi udělali se jim kvalitní peče nedeostava.dřely aby dal jen platily.svou vizi rád vysvětlim. *16*
  • rozhos majetku

    pan generalní ředitel prý bude rozdavat majetek.víte někdo o tom?no je to hezke co hodla udělat.ale přecyš jenom by mi bylo milejší kdyby myslel opravdu na všechny a spíš energii zlevnil.ja vím cena energie není jenom na jeho hlavě. *9*
  • Facebooková skupina pro všechny Romanovce :)

    Tady je odkaz na facebookovou skupinu Všetci Romanovci, prosím prihláste sa/ All of the Romanovs, please join. Kdyby měl někdo zájem se přihlásit *3*

    http://www.facebook.com/login/s etashome.php?ref=genlogin#!/home.ph p?sk=group_185063148197263&ap=1
  • Hledám investora

    Pro zcela nový,perspektivní podnik.záměr hledám investora.Investice 2.5 mil Kč na dva roky.Podn.záměr zašlu na požádání a konkrétnější informace vč.momentálního stavu projektu při osobní schůzce.Žiju v DE,mé jméno je Jindřich Simon tel:004915111135036 e-mail exkluzivne.nove@centrum.cz hovořím česky,rusky,německy
  • scháním investora

    Dobrý den,hledám touto cestou investora,který by zainvestoval můj začátek podnikání.Dle dohody se můžeme domluvit.
    V případě vážného zájmu mě kontaktujtena E-mail: B.M.drevostavby@seznam.cz
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • Roman vyženil dobrého tchána, který ho katapultoval nahoru.

    Janku Radotín, což je fabrika na úrovni větší dílny, prodali US investorovi v době, kdy tam Roman řediteloval, ale takových zahraničních investic jsou spousty. Kolem Romana vzniklo divadlo díky IPB, která ho poté opět dosadila do Škody, kde následoval stejný scénář: prodat nemovitosti, propustit lidi. Není náhodou, že raketový vzestup u nás zaznamenávají lidé jako Gross, Roman, Langr, Buzková, Bárta atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit