Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S takovým ,a podobnýma prašivcema v této zemi udělá pořádek jen druhý Gottwald.fca
  • natalia.orolinova.71
    Ako vidis, vobec na tychto sietach neviem robit, no co uz. *3*
  • Ahoj, robim poriadok v starych papieroch a nasla som Tvoje listy/aspon si myslim. Pamatas si este kurz nemciny v Drazdanoch? Asi sme boli este na gymnaziu, takze to uz bolo riadne davno.Raz som Tvoje meno pocula v spravach a napadlo ma, ci to nie si Ty.Pisali sme si dost dlho.Zdravi Natalia z Kosic
  • Před časem,jsem prosila o pomoc,ale ani slovíčko zpět.Je mě to líto,že vám nestojíme ani o tohle aby jste se nějak vyjádřil
  • Je mi upřímně líto všech lidí,co tady prosí o peníze, ale ruku na srdce, přátelé. Myslíte si,že takový člověk, jako je pan Roman, vám něco půjčí?? To spíš dřív pokvetou hrábě. I když vlastně pan Roman sám sebe dle svého chování a uvažování již nepovažuje za člověka, ale Poloboha. Takoví jsou nejhorší, spíš se s vámi o poslední cent rozdělí žebrák,než zloději typu pana Romana a našich politiků. Já se strašně divím tomu,že to co se děje v našem státě ještě nezvedlo Čechy ze židlí. Ono k tomu asi brzo dojde. Páni politici, třeste se!!
  • Je mi z těch hnusných žebráků zde na fóru na blití. Bych nevěřil, jak se můžete tak snížit tady žebrat lůzo jedna *15*
  • Vy nejste osobnost, ale zloděj!!!!
  • Vážený pane Romane,je mi Vás svým způsobem líto,dle mě jste hamižný člověk,který prostě nemá dost a bude zdražovat a bude zdražovat,co to dá. Jakpak se Vám v noci spí,když se na úkor obyčejných lidech topíte v milionech,zatímco jiní žijí na hranici chudoby a možná právě díky Vám nemají ani pomalu co dát jíst vlastním dětem? Hajá se Vám dobře a sladce? Jestli ano,tak jste jen obyčejný padouch a zloděj,kterýho by měli aspoň na 20 let zavřít,aby mohl zpytovat svědomí a měli by Vám zkonfiskovat to,co jste si za ty léta sprostě nakradl. Já nechápu,jak se člověk jako Vy může jen tak s úsměvem ukazovat na veřejnosti a dělat ze sebe největšího poctivce na světě.Myslíte,že jsou všichni tak blbí? Vy patříte možná tak před soud a pak šup s Váma Na Pankrác.
  • Vážená paní jste zcela nezodpovědná kráva.Vaše pitomost způsobila problémy -vám né panu Romanovi. Hoďte si lano.
  • Dobrý večer pane Roman,
    možná budu alespoń jeden,co nic nechce a na vaše peníze Vám sere.... Jsem ještě zdráv a sílu mám,tak si je mohu řádně vydělat a ne nakrást,jako vy....Takový peníze by mě ani netěšily a podivuji se, kolik je tady hloupých a naivních lidí, co vám věří, že jim něco dáte.... Opravdu na zasmání. Ale alespoń něco na tomto přiblblém článku a přiblblé a naivní diskuzi. Tak se mějte a užijte si svých miliónů. Jarek
  • Dobrý den pane Romane.Přečetla jsem si váš článek a jako ostatní,vás prosím o pomoc,vlastně o půjčku,kterou se zavazujeme splatit.Jsem v důchodě a žiju s invalidním synem na vesnici.Práci už nedostanu a syn také ne,poněvač chodí o berlích.Ne svojí vinnou,jsme se dostali do finančních problémů,které nevíme jak řešit,hrozej nám exekucí,ale podotýkám,že neprávem.Proto prosíme o půjčku 500000 i na směnku,do 10 let,bychom to splatili.Předem děkuji
  • Re: Re: Re: Velice schopny manazer/generalni reditel

    Fakta jsou tam stejná jako v komentáři, na který reagoval.
  • potrebuji pomoc

    dobry den,prosim Vas touto cestou o pomoc¨¨financni...jsme rodina se dvema detmi a treti cekame za mesic,,prisel jsem o praci,,a tady na nasem okrese nemuzu nic najit.Jsem zoufali,nechci aby treba deti skoncili nekde jinde,ponevadz platime najemne a pritelkyne bere pouze materskou a to tu kratsi 3,800tp je cely nas prijem..prosim pomozte dekuji cislo uctu 2100147025-2010,opravdu nam pomuze jaka koliv castka a budeme za ni moc vdecni,sbad se najde nekdo kdo chape jaka je dnesni situace slabsich rodi
  • potrebuji pomoc

    Prosim Vas touto cestou o pomoc,jsem svobodna maminka,ktera jse ocitla ve velmi tizive financni situaci,cekam 3dite a pritel nas opustil,termin mam za mesic...a nemam vubec nic nerada bych mela nejake problemy,,verim ze mate hodne zadosti...ale pomuze mi jaka koliv pomoc..a zajakoukoliv Vam budu opravdu ze srdce vdecna.dekuji mockrat,budu se tesit na Vasi odpoved
  • potrebuji pomoc

    dobry den.zadam o finacni pomoc prisel sem o praci,mam2 male deti byl bych rad kdyby nam nekdo pomohl proto zadam pana martina romana o finacni pomoc,byl bych vam zavazan moc aspon malou castkou muj ucet je 2100147025/2010.pozdravem milan
  • Pomoc

    Moc vás prosím tímto o pomoci naší náhlé tíživé finanční situaci nemoc .Bližší skutečnosti doplním.Hodnotím vás jako čestného a citlivého člověka k druhým .Pane Martine Romane děkuji za odpověd.
  • prosba

    Vazeny p.Martine vim ,ze takovichto zadosti a proseb mate vic ,ale nakoho se obratit ,kdyz je clovek na dne a jeste prijde o dite.Chtela jsemvas tedy poprosito nejakou financni pomoc .Ja jsem taky aspon troch pomohla darovala jsem synovo srdce a jine organy abych nekomu zachranila zivot. dekuji za odpoved doufam,ze si to prectete .cis. uctu 239258900/0300. kdyby jste se rozhodl mi troch pomoct mam jeste 3 deti dekuji predem.
  • Vortal renewables

    Dear Martin Roman,
    I have a very unusual request: I am an author and editor of the Polish vortal renewable energy sources www.energieodnawialne.pl
    Since 2003, I try to receive official funding for the project. I was able to obtain a honorary patronage of the Ministry of Economy - but money to zero... I'm looking for other opportunities. Is it possible to help Mr. Martin?
    I cordially greet
    Romuald
  • Pomoc

    Dobrý den,nutně bych potřebovala jakoukoli finanční pomoc i ve formě půjčky.Jsem v registru a všichni lichváři a podobní spekulanti toho jen využívají.Děkuji za odpověď.
  • Nemysleme jen na sebe.

    Dobrý den pane Romane.Pro týdeník Ekonom jste řekl, že rozdáte část svého majetku pro charitu. Je to jistě záslužná věc,ale není tady jenom charita.Jsou tady i jiné spolky a organizace,např.záchranné stanice pro handicapované živočichy,zejména ptáky,kteří jsou většinou zraněni a popáleni o elektrické vedení a jejich uzdravení stojí nemalé peníze.Rozvodná síť vyžaduje velké zábory půdy.Jsou spolky, které se snaží vykupovat pozemky v chráněných a přírodně cenných lokalitách pro záchranu naší flóry a fauny.Myslím si,že i tyto aktivity je třeba podpořit.Děkuji Vám za pochopení.S pozdravem Oxijura

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit