Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo umi,ten umi

    jooo kdo umi ten umi *3*a kdo ne tak jenom tise zavidi.Ja mu fandim
  • prosba

    nemyslim si ze kradete chtel bych s vami neco soukrome probrat tak jestli me date sanci ozvete se mi prosim na muj email
  • Ha Ha

    Tak kradu. Důležitý je, že vy stím nemůžte nic udělat. Už jenom to, že vám ted svítí monitor mi plní peněženku.
  • Roman je obyčejný zloděj

    Žádný člověk si jednoduše nezaslouží milionové „odměny“, protože žádný není ani stokrát ani tisíckrát přínosnější než člověk jiný. Každý dobrý učitel na základní škole je pro společnost důležitější než manažer ČEZu. Podobné „odměny“ jsou nespravedlivé a nemravné, tedy špatné. Tento podnik je navíc monopol, který bude z povahy věci vždy dosahovat zisku. Foxteriér na místě generálního ředitele by měl stejné výsledky. Skutečnost, že jsou v polostátním podniku někomu vypláceny astronomické částky z poplatků občanů, je devastující zejména tím, že je vše údajně legální. Znamená to, že v Česku jsou již některé druhy loupeží legální. Takové veřejné tunely vydávané za něco standardního pouze dokazují pracujícím lidem, že se prací nebohatne, a že v zemi vládne zlodějská chátra. Bylo by zajímavě vědět, se kterými politiky a státními úředníky se dotyčný o své příjmy dělí. Určité podmínky si jistě dojednal a někdo mu tu lumpárnu posvětil. Skoro je mi sympatičtější Kožený nebo Krejčíř – ti alespoň nemohou skrývat, že jsou zloději. Roman a ti ostatní by si měli kolem svých sídel vybudovat velmi vysoké a pevné zdi.
  • Nechte ho chudáka

    Je prostě abnormálně schopnej a taky mu přeje abnormálně stestí,teda do tý doby než ho někdo "odstraní" rusky mluvících kamarádů je hodně *1*
  • absurdistan

    Takhle naši politici a podřadní lidé v ČR chápou kapitalismus. Co může být lepším dúkazem jejich kvalit, než takto absurdní příjmy jedné osoby. Ten člověk za sebou nemá žádnou zvláštní kariéru a moc toho skutečně neumí, ani umět nemůže. To, že se tímto nehumánním jevem nikdo vážně nezabývá svědčí o fatálním historickém úpadku společenských hodnot. Kde to jsme?!
  • z čeho se také skládají nakradené miliardy

    další popisovaný stav je realita potvrzená dalšími známými - nakradené miliardy ČEZu se také skládají z prodloužení doby trvání vysokého tarifu elektřiny. Nikdy nevypnou nízký tarif a nezapnou zpět na nízký tarif. Každé přepínání, několikrát za den, se prodlužuje až o pět minut ve prospěch vysokého tarifu. Ať si to někdo zkusí spočítat za rok u jedné domácnosti a vynásobit počtem odběrných míst, kde jsou zavedeny dva tarify.
    A další - při zdražení el.proudu nechodí odečitatelé po odběrných místech, ale ČEZ provádí odhad spotřeby k termínu zdražení. Loni mě to stálo 120,-Kč krát, teď ale počet včech odběrných míst a už jsou zase milióny v kešeni. Prý je to naše povinnost, hlásit spotřebu ke dni zdražení. Co taková babička na Šumavě ??
    Začne se o toto někdo zajímat ??
    Mně už ČEZ několikrát odbyl. Pak ať si pan generální ředitel ty pindy jde povídat někam jinam. Oni nám to také ukázali s tím jejich Konfortem. Také se nikoho na nic neptali a kdo to neví, tak toho okrádají vesele dál.
  • bůh tě ochranuj

    Lividace proběhne v duchu podnikatele mrázka *14*
  • Kurva

    Svině zasraná
  • zloděj

    Není třeba říkat, nic víc, než, že tlačenka Martin Roman, je zloděj a vykořisťovatel!!!!! Mít tu možnost, rád bych mu nandal pár ran do toho jeho přihlouplého ksichtu!!!!!!!!! *1* A nejen jemu, takovejch darmožroutů, co si říkají manageři je u nás mnoho a nikdo z nich si takové platy a odměny nezaslouží, nazdar *13* .
  • Věčný ředitel

    Jen mě tady schází trochu ten životopis, jeho politické známosti a politické tlačenky. Janka Radotín - hm, je to zásluha propustit lidi a tak oživit fabriku? Totéž ve Škoda Plzeň kde schází že byl ředitelem v oboru JE kde propustil 2.500 lidí, rozprodal stroje z dílen a tím přivedl závod téměř k zániku protože pak to tam dopadlo tak, že vyhození odborní dělníci dělali pro tento závod doma soukromě. Jen aby závod mohl dodávat ND potřebné pro provoz JE. Atd. Proč o tom p. Mgr.Hrabálek nenapíše vše a pravdu??????????
  • Martin Roman prezidentem

    Škoda, že p.Roman nekandidoval místo Bobošíkové, pak by ty volby byly více zajímavější.... ale pro něj by to asi bylo velice poučné :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit