Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: CHLOUBA

    Ty se chlubíš gaunerem, který říká, že nedělá nic nelegálního?
    Až si udělám bandů nařvaných blbců, která ti přijde dát přes hubu, tak to bude nic nelegálního? To seš potom stejný hovado.
    Řeknu ti příklad co mi udělaly. Na zahradě mam postavenou boudu, do této jsem měl od domu natažený prodlužovací kabel. Tyto blbci tam vlezly přes 2 m plot a kabel rozřezaly na půl metrové kusy. Po týdnu mi kdosi zavolal a omluvil se, ale na to jim seru. Ten Tvůj kamarád ať si vezme svoje miliony a jde do prdele.
    Milan Rytíř
    tel. 602 449 448
  • Re: Roman je obyčejný zloděj

    Z vaší odpovědi závist jen kape. Nezpochybňuji práci učitelů nebo třeba zedníka, ale bez pochyby práce managera, který je schopen práci pro tyto lidi najít je podstatnější a alfa omega pro to, aby tito lidi práci vůbec měli. Roman je bezesporu jeden z nejschopnějších lidí v republice a neměl-li být patřičně odměněn, byl by to skandál. Samozřejmě mohli byste mu přisoudit plat učitele s odměnou , ale proč by pan Roman potom ztrácel čas v této republice? Vždyť nakonec byste mu záiděli i ty odměny. 600 mil. korun je nějakých 20 mil EUR, jestli se to někomu zdá moc na práci špičkového managera světového formátu, tak už vážně nevím *9*
  • Re: CHLOUBA

    jste pysny i ted, po aferce s Komandem ?
  • Re: z čeho se také skládají nakradené miliardy

    Je to pěkněj kokot! Nechápu co Vy tady o něm slušnýho píšete, když člověk jeho postavení s takovejma nehoráznejma příjmama, dokáže ještě zdražit elektřinu...Dobře na letošek jí zlevnily, jako je to se vším v této zkurvené republice a pak opět vše podraží!!

    A nelezte mu do prdele, lidi...zbláznili jste se,,,?!
  • CHLOUBA

    Ja znam Martina Romana osobne.Chodili jsme spolu do tridy .Uz v 1. tride byl schopnej.Byl nejlepsi ze tridy.Jserm na nej Pysnej ze to je muj bejvalej spoluzak....
  • jen víc

    Jen víc takových bylo by třeba
  • Re: Re: když tak čtu...

    jenže já bych nechtěla být prezident ale generální ředitel ČEZu *1*
  • Re: Re: zloděj

    víš o životě hodně málo...
  • Re: když tak čtu...

    tak to muzes kandydovyd hnet ted, slecnu sme za presydenta esce nemely
  • Re: Re: Velice schopny manazer/generalni reditel

    Trochu v tomto komentáři postrádám nějaká fakta..
  • KD

    Velice schopný zeť Karla Dyby, který ho nastartoval ... *16*
  • Re: Velice schopny manazer/generalni reditel

    Marcelko, trpíte morální slepotou, protože nerozlišujete mezi dobrem a zlem, studujte ke zvýšení podvědomí ještě ten nekvalitnější tisk, pak navštivte očního lékaře a možna , že za dvacet let procitnete.Spatříte to co jste nevěděla a dovíte se to co jste neznala. Já Vám to ze srdce přeji.
  • Re: Věčný ředitel

    Pane Karle, máte pravdu je to zloděj, jako akcionář Škoda Plzeň jsem byl okraden jím a panem Saudkem a to jejich jistě vysoce kvalitním řízením. Jistě i dneska Emil Škoda na Mikoláškém hřbitově v Plzni v hrobě rotuje. Další a ještě horší je ta morální slepota zde píšících. Zaslepeni ideologií úspěšnosti a neochotu rozlišit dobré a zlé člověka jenž je schopen pro peníze a na úkor druhý udělat cokoliv, a to v zájmu koho ???????...myslím, že politiky zničit práci generací.
  • Re: zloděj

    Ale zaslouzi, protoze kazdej ma presne to, co si zaslouzi, stejne jako ty. Jestli mas hovno, pak si to zaslouzis. *3*
  • Velice schopny manazer/generalni reditel

    Pana Romana si vazim...po veskerych rozhovorech, ktere jsem cetla v HN a jinem kvalitnim tisku jsem ziskala alespon male povedomi o jeho praci. Myslim si, ze pan Roman je velice schopny manazer/generalni reditel a clovek, ktery je talentem ve sve branzi...fandim mu, protoze zna a umi...
  • když tak čtu...

    Když to tak čtu...ať je tenhle člověk jakýkoliv všichni mu stejně nesmírně závidíme...a kdo řekne že ne tak stejně kecá:-) ale jestli chce kandidovat a být prezidentem tak do toho!větší ostudu než Klaus už nám neudělá a já ho pak zkusim vystřídat *1* *1* *1*
  • pochvala

    smekam klobouk, je jiste, ze je cilevedomi a "stesti preje pripravenym" a trocha odvahy a rizika je take urcite zapotreby
  • Re: Ha Ha

    Doufám, že si tě odnese vysoké napětí, ty šmejde! *16*
  • Správný milenec

    Já bych pana Martina Romana za milence brala... *4*
  • Njn

    Tak v tom umí chodit. Asi je to schopnej manager co ví, co a jak. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit