Přejít na výpis diskuzí

Martin Roman

OSOBNOST 2.2.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobrej

    Cílevědomost,dělat správná rozhodnutí ve správných okamžicích,být pevný v kramflecích díky vzdělání a talentu to Češi nedokáží strávit a hlavně schopným to neodpouštějí. *4*
  • tma

    Ja bych Vam uuuplne v cesku odrizl elektriku:O))))) Si tak na vse stezujete skocte si do tech vasich ceskych SUPERMARKETU a nakupte si petrolejky.... *3* *15*
  • K smíchu

    Ale že nikomu není divne, že prezident nebo premier, kteři tam Martina dosazovali, mají mnohem menší platy. *5* Ale je pravda, že ředitele Čezu může dělat cvičená opice.Bez konkurence se ceny upravují podle toho,kolik chtějí zisku.
  • CHLOUBA

    Ja znam Martina Romana osobne.Chodili jsme spolu do tridy .Uz v 1. tride byl schopnej.Byl nejlepsi ze tridy.Jserm na nej Pysnej ze to je muj bejvalej spoluzak....
    • Re: CHLOUBA

      Ty se chlubíš gaunerem, který říká, že nedělá nic nelegálního?
      Až si udělám bandů nařvaných blbců, která ti přijde dát přes hubu, tak to bude nic nelegálního? To seš potom stejný hovado.
      Řeknu ti příklad co mi udělaly. Na zahradě mam postavenou boudu, do této jsem měl od domu natažený prodlužovací kabel. Tyto blbci tam vlezly přes 2 m plot a kabel rozřezaly na půl metrové kusy. Po týdnu mi kdosi zavolal a omluvil se, ale na to jim seru. Ten Tvůj kamarád ať si vezme svoje miliony a jde do prdele.
      Milan Rytíř
      tel. 602 449 448
      • Re: Re: CHLOUBA

        jsi zrejme kradl elektriku od sousedu ne?:O)))))) ja bych ti prerizl i snuru od founu kdyz uz jses na ty susedy napichlej:O)))),Boze kdo je vic blbejsi ty nebo voni mueheheheehehhe
        • Re: Re: Re: CHLOUBA

          No co ty seš za blázna...
    • Re: CHLOUBA

      jste pysny i ted, po aferce s Komandem ?
      • Re: Re: CHLOUBA

        a proc ne? Ja za to dostal par melounu od Martina :O)))) *14* *1*
  • jen víc

    Jen víc takových bylo by třeba
  • KD

    Velice schopný zeť Karla Dyby, který ho nastartoval ... *16*
  • Velice schopny manazer/generalni reditel

    Pana Romana si vazim...po veskerych rozhovorech, ktere jsem cetla v HN a jinem kvalitnim tisku jsem ziskala alespon male povedomi o jeho praci. Myslim si, ze pan Roman je velice schopny manazer/generalni reditel a clovek, ktery je talentem ve sve branzi...fandim mu, protoze zna a umi...
    • Re: Velice schopny manazer/generalni reditel

      Marcelko, trpíte morální slepotou, protože nerozlišujete mezi dobrem a zlem, studujte ke zvýšení podvědomí ještě ten nekvalitnější tisk, pak navštivte očního lékaře a možna , že za dvacet let procitnete.Spatříte to co jste nevěděla a dovíte se to co jste neznala. Já Vám to ze srdce přeji.
      • Re: Re: Velice schopny manazer/generalni reditel

        Trochu v tomto komentáři postrádám nějaká fakta..
        • Re: Re: Re: Velice schopny manazer/generalni reditel

          Fakta jsou tam stejná jako v komentáři, na který reagoval.
  • když tak čtu...

    Když to tak čtu...ať je tenhle člověk jakýkoliv všichni mu stejně nesmírně závidíme...a kdo řekne že ne tak stejně kecá:-) ale jestli chce kandidovat a být prezidentem tak do toho!větší ostudu než Klaus už nám neudělá a já ho pak zkusim vystřídat *1* *1* *1*
    • Re: když tak čtu...

      tak to muzes kandydovyd hnet ted, slecnu sme za presydenta esce nemely
      • Re: Re: když tak čtu...

        jenže já bych nechtěla být prezident ale generální ředitel ČEZu *1*
  • pochvala

    smekam klobouk, je jiste, ze je cilevedomi a "stesti preje pripravenym" a trocha odvahy a rizika je take urcite zapotreby
  • Správný milenec

    Já bych pana Martina Romana za milence brala... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit