Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Názor !

    Reakce na Vaše dnešní vystoupení v rozhlase.
    Emigrantů odešly v inkriminovaném období tisíce bez toho, aby někoho zabíjeli. V emigraci ještě mnozí pracovali ve prospěch těch, kteří zůstali zde. Po revoluci se mnozí vrátili, aby pomáhali. Ti zůstanou nadále bezejmení. Je to snad proto, že "zbaběle" nedokázali někoho při odchodu zabít? Mašínové se liší od těch bezejmenných tím, že po odchodu už pro druhé nehnuli prstem, a že při odchodu zabíjeli.
    Já vím, že k tomu měli možná důvody, ale nejsem přesvědčen o tom (na rozdíl od Vás), že mají být odměněni.
    Zdravím!
    Ing. Jaroslav Otta
  • wendy.94941

    :)

    Pane Stropnický máte moc hezkého syna!!! *14*
    • Re: :)

      no..taky si říkám xD
  • Pane ministře, všichni běženci jsou utajení poslanci Islámu a mají za úkol až se všude po Evropě usadí na povel zaútočit a Evropa již pak nebude, toto slyším ve všech státech, kde jsem byla, nemáte z toho obavy?
    Mia
  • Stropnickej je v českém guláši třešnička na dortu!Podprůměrný herec nemůže být ministrem obrany,to by mohly prodavačky kandidovat na prezidentku,aniž by věděli zásadní rozdíl mezi solí a cukrem...
    • Oprava:věděly
  • Pane Stropnický, dnes jste mi na ČT definitivně potvrdil, že trpíte jakýmsi stihomamem z Ruska. Neustále jim strašíte občany. Ale víte, my nemáme strach z Ruska, lidé nevěří těm vašim obehraným lžím. Oni mají strach z rozpínavosti USA a NATO, což nám každý den, tito "mírotvůrci" předvádí svým chováním. Občané vědí, že na nás hrajete ne příliš povedené a tím pádem průhledné divadélko. Jenže tady nejste na divadle, kde ztvárňujete různé postavy. Tady v reálu jste ministrem obrany a tak se prosím tak chovejte. Jestli to nesvedete, odstupte. Je lepší být průměrným hercem, než hodně špatným politikem a současně i ministrem.
    • Já tedy z Ruska a soudruha Putina i dalších estébáků strach mám Jardo.M.
    • Za jaké občany se zde vyjadřujete? Sloh by vám celkem šel, proč nenapíšete knihu mouder, ale pouze sám a za sebe. "Občané vědí", mi pěkně zavání........
  • Vážený pane Stropnický v komediální roli ministra obrany,měl jste se hezky učit herecké texty,a nesnažit se chránit naší zemi. Vaše útoky na Rusko kvůli Ukrajině a Krymu jsou úplně směšné,zjistěte si kdo vlastně Ukrajinskou krizi rozpotal,a proč vlastně Rusko vzalo Krym pod svou ochranu,který mimochodem byl vždy jejich,no přece naši bratrští spojenci z USA,kteří chtěli na Krymu stavět raketové základny proti Rusku.
  • Pane Stropnický (jsem bývalý voják a pro mne herec nikdy nemůže být ministrem brany).Jste úplný "odborník"!.Dnes říkáte, že jste ušetřil 1. milierdu, ale pro vojáky nemáte ani ponožky,neprůstřelné vesty, náboje a jiné věci. Hlavně, že neschopní generálové z líhně generálů v Prostějově jsou dobří.(Páleník,Pavel, absolutně neschopný Žižka a Kovanda).Kde jsou peníze, co vatuneloval největší lump tohoto státu - Kalousek.Pádáky,budovy a objekty za korunu,Migy 29 vyměnil za koloběžky,výsluhy vojáků z povolání (15%),Casy,Grippeny,Pandury, T-72 a daší. Proč jste na něj dávno nedal trestní oznámení? Máte na ministrsdtvu málo právníků? Nebo se Vám nechce? Všechny věci přece musí být uloženy v archivu. Hlavně, že šefém voj.policie je absolvent VPA Bratislava gen.omylem Šulc, jmenovaný velkým disidentem Sašou Vondrou.Skandální !J e to normální?
  • Stropnický ministr obrany???Herec???? To už jsem královna:.................
    vládnou nám herci a né odborníci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Chtějí,aby policie měla maturitu a co mají hlavy státu????
    prázdné hlavy ,podle toho to taky vypadá..
    jediný Zeman je ing.A ovládá jazyky..........
    ¨Jinak je to komedie-pane Stropnický to je vážná věc a né divadlo.............
  • Pane Stropnický,
    dnes jsme četl článek na internetu o Vašem nařčední Ruska, že posílají
    pro imigranty autobusy, čerpal jste z rozhovoru s ministrem maďarské vlády.
    Ten to však sám záhy popřel.
    Je mi Vás upřímně líto, vraťte se "na prkna..." tam jste byl borec.
    Ve funkci ministra je to slabota a hrůza.
    Přečtěte si laskavě názory na Seznamu.cz pod úvodním článkem co si lidé o Vás myslí, určitě Vám z toho nebude dobře.
  • No já nevím jestli je Neumanová ta pravá? Vzpomeňme na Liberec ty miliony se ještě nevyřešily.Sportovkyně byla výborná ale na poradkyni nemá.V naši
    zemi je to snad nemoc jak je někdo trochu známí už se cpe na dobře placené místo do politiky i když tomu vůbec NEROZUMÍ oni mu přeci obstarají dobře placeného poradce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit