Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze Stropnického by mohl být v budoucnosti dobrý kopáč uranu pro Temelín,ale to by musel mít nad sebou tvrdou ruku revoluční mládeže.
  • Špatný herec,nebezpečný politik.NE Burešovi a ANO.
  • pane ministře jsem s váma za jedno,že nechci cizí vojáky na našem území,hlavně americké ne.a mrzí mě,že to začínáte odvolávat.
  • PANE Stropnickí měl by ste odstoupit všichni simyslíte kdiš vám hoří koudel pod nohama žeto zachráníte tady tím vyhrožováním kdo se nedostaví že bude platit pokutu ale zapoměliste žeste zrušily kasárna ted sme všichni zvědavý kde budou spát a najak dlouho tam budou ste sy spoměli skřížkem po funusem podVašeho příspěvku
  • jak koukám tak se v této zemi nic nezměnilo za chvíli si zase budem muset dávat pozor na pusu a aby někdo spojoval televizní seriál s politikou to už nemá chybu ale není se čemu divit ta chytrá dáma je blondýna PS tím nechci urazit všechny .Hezký den Ola
  • Pane Stropnický, není Vám trapně? *9*
    • super otázka stojí vám to za to
  • Mistře,
    občas na Parlamentních listech čtu Vaše články, a to s velkým zájmem.
    Obdivuji Vás, fandím Vám, cítím ve Vás skutečnou a velice inteligentní osobnost.A co je hlavní ?? K Vaší inteligenci se přidružuje ještě i vysoká morálka.Budete-li někdy mít čas a chuť, napište mi pár řádků,prosím.

    Ing.Mojmír Bleša
    e-mail.adresa : mblesa@seznam.cz
  • Pane Stropnický, pokud máte narozky, co vám popřát, hlavně jak se přeje zdraví, k tomu notná dávka štěstí, hlavně buďte šťastný s Veronikou a bezvadnými dětmi. Zdravím tímto i Agátu, která je mi ve všech směrech moc sympatická, je to živel, ale umí, moc jí fandím.
  • Dobrý den, v době všeobecného šetření si armáda (a policie) drží rekreační střediska.
    Jen v oblasti Tisé na Ústecku vím o dvou budovách!!!!
    Není to trochu přepych? Daleko bohatší firmy se těchto zařízení dávno zbavily (a to je platily ze svého)! Jarmila
    • Paní Jarmilo,víte něco o realizaci zákonů? Pokud mají aktivní příslušníci ozbrojených složek za zákona tzv.preventivní rehabilitaci, tak k tomu musí být patřičně vybavené budovy. Dovedete si představit, kolik by rezort,potažmo stát ,tedy i vy zaplatil za preventivní rehabilitace deseti tisíc vojáků každý rok. Buďme rádi že obrana i vnitro tyto prostory má. Němci,američané,kanaďané nám je závidí.A hlavně je to stojí mnohem víc.
  • Vážení, neustále slyšíme o korupci v armádě,spackaných veřejných zakázkách. Ale já tvrdím,že největší vinu na tom má centralizace zakázek.Vyplatí se snad někomu mě uplácet,když po odsoutěžení od něho za rok nakoupím zboží za 50tisíc. Ale pokud za rok při systému centralizace nakupuji pro rezort za 50 milionů je to o něčem jiném. Svědčí to o tom, že politici neznají konkretno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit