Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z daného životopisu vyplývá,že budoucí ministr obrany nebyl ani na vojně..
    • Pan Stropnický, absolvent divadelní fakulty, absolvoval při studiu vojenskou katedru, tak jako všichni studenti vysokých škol. Na této vojenské katedře probíhal základní vojenský výcvik se zaměřením na poddůstojnickou činnost. Po skončení studia nastoupil na jednoroční voj službu v hodnosti svobodník absolvent. Byl zařazen k tělesu AUS (armádní umělecký soubor Víta Nejedlého) Po skončení vojny nastoupil k Městským divadlům pražským.
      • Jestli toto je argument,proč by mohl tuto funkci zastávat,tak seš demenXt největšího zrna
  • K reakci na Váš "Nadhled" ze dne 17.10.2012 jsem našla pouze dvě slova - "svatá prostoto"
    Jana Frýzlová
  • Pane stropnicky,
    Velmi se mi libi Vase nazory. Volila jsem Vasi stranu a doufam, ze jsem udelala dobre.
    Konecne musi politici pouzivat zdravy selsky rozum a nekrast.
    Moc vam vsem fandim a drzim palce. Preji vwe nejlepsi a krasne abklidne vanoce.
    Vase Dasa Berankova
  • Máte děti proto prosím čtěte proč ne volím ano. Zadejte si na internetu tohle.
    Varovný vzkaz z českých laboratoří.
    • Ty zase zajdi na psychiatrii. tam ti určitě pomůžou.
  • Dobrý den pane Stropnický
    je mi Vás opravdu líto. Podepsat několik vět a potom pomáhat komunistům ke korytům jenom proto, aby jste byl ministr. Tak to bych od Vás nečekal. Ale ono už to, že jste se dal dohromady s tím Burešem. Já, kdybych se spletl a tohle udělal, tak bych se za to hluboce styděl a nelezl mezi lidi.
    Čest práci Milan Fák
    • No však teď dostal od Bureše(stíhaného?)pěknou trafiku.....M.
  • Četla jsem Vaši výbornou knihu Nahoru dolu jedním dechem. Díky za ni. Králíková
  • Dobrý den pane mistře (bohužel), měl jsem k vám bezmeznou úctu, ale když Vás vidím, přes pult diskutérů v Parlamentu, s jakým klidem berete za svá slova Okamurů, Kováčíků a jim podobných hlasatelů té pravé spravedlnosti, tak je mi Vás líto. Opravdu Vám stojí za to držet se pokřivené teorie podvodníka a příslušníka StB, abyste pro sebe získal nějaký hmotný profit? Jiného neumíte, než podporovat tuto pokřivenou teorii o tom, že za vše mohou jiní? Vzpamatujte se, jestli není pozdě. Václav Runštuk, Hradec Králové
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • zdravím, pane stropnický. před chvílí jste v jednom seriálu, v roli detektiva, na nově řekl něco jako: "na každého blba, kterého potkáte, nemůžete vytáhnout pistoli. to by jich tady moc nezbylo". dovolte mi radu. pokud pistoli držíte, nenoste ji na hrad, prosím. nemusel byste odolat pokušení a já vás mám rád... jirka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit