Přejít na výpis diskuzí

Martin Trnavský

OSOBNOST 3.5.2007 
204 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preji vam hodne zdravi stesti a lasky a uspechu k vasim dnesnim narozeninam at se vam vse vyplni co si prejete
  • bez něho by hra mafia 2 nebyla tak boží :D
  • pane trnavský všechno nejlepší k vašim včerejším narozeninám stěstí zdraví lásky a uspěchu
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • není je božskej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14
  • dobrý den pane trnavský chtela by jsem se zeptat jestli a kdy budete vystupovat poblíž hodonína, budu ráda když odpovíte. předem díky za odpověd *3* *3* *3* *1* *1* *1*
  • a je taky pěkný
  • skvělí herec škoda že skončil v ordinaci ale i tak je skělí
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vidělajsem ho v divadle je vynikající herec
  • v životě jsem neviděla ani jeden díl připitomělé ordinace, viděla jsem ho v divadle ,je nádherný a vynikající herec.
  • dobry vecer martina dnes jsme vzpominaly na vaseho tatinka ktery nas ucil na zakladni skole ve zbysove u brna.tak prosim jestli by jsr¨te mu vyridil od nas pozdrav.urcite si vpomene kdyz si pripomene nektera jmena.sourozenci bouckovi,ellen svrckova,ivana slaba,petr vylet,dana vitova,hana mala,jarmila malkova atd.dekuji moc.zdravim
  • vito

    Super dabing

    Je dobrej(hlavně na dabing)Jak dabingoval Vita Scalettu z Mafie 2!!! *4*
  • Poděkování.

    Moc děkuji Martinu Trnavskému za společné foto po představení, které se odehrálo včéra v divadle Kalich v Praze. Zdraví Kamil Točík z Ústí nad Labem, souznitel v dnu narození Hany Zagorové. *4* *4* *4*
  • jsi super herec

    Martine,jsi fakt moooooooc krasný mužský,s Barčou Munzarovou vám to sekne,něco sem slyšela že ste spolu io ve skutečnosti to je prííma.At vám to vydrží.si nej chlap ze světa!
  • Re: Dabér Vita Scaletty

    no musim uznat ze puvodne jsem se taky zalekl davingu k vitovi ale nakonec jsem celkem prijemne prekvapen ... gratuluji dabing se povedl :-)
  • Dabér Vita Scaletty

    On a dabér Vity Scaletty? Nějak se mi to nelíbí...
  • Re: Na rozchodnou

    Oni ho nevykopli, on se rozhodl odejít, protože mu prý nevyhovovaly pracovní podmínky. Přítel se s ním zná a vim to od něj, takže to tak asi bude.
  • Re: Všecko nej,nej nejlepší

    K Tvým narozeninám Ti přeji jak to zvykem bývá,aby se Ti vyplnilo vše co Tvé srdce skrývá.Ať vše o čem tvoje srdce sní v žití se Ti vyplní.Samé růže,vonné kvítí,spokojenost dlouhé žití...Štěstí fůru Ti přeje Martine k Tvým narozeninám Alena s Mouřínova *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Všecko nej,nej nejlepší

    Pane Trnavský,takže já vám přeji k dnešním 40 narozeninám všecko nej,nej,nej nejlepší,hodně spokojenosti,štěstí,lásky a aby se vám splnila i ta nejtajnější přání.A aby se vám dařilo jak v soukromém tak v profesním životě :-)
    Btw: Nezapomeňte to pořáádně oslavit ;-) ;-) 40 je pořáád krásnej věk :-)) A ještě jednou všecko nejlepší! :) Přeje Táboračka Jana :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit