Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svadba

    Dobrý den Marti,

    chtěla jsem se zeptat, zda jde, abychom si od Vás nechali zazpívat na naší svadbě 7.7.2012...? Pokud by to bylo možné, tak se mi ozvěte na mail: svatebniemail@seznam.cz

    Mockrát děkuji.
  • Text Vašeho příspěvku *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Martinka si krásne dievča a nádherne spievaš. Vidno, že tým umením žiješ.
    Poďakovanie patrí i Tvojmu technickému tímu (žeby otecko ?), v niektorých klipoch je zvuková i obrazová stránka perfektná - umocňuje citový zážitok.
    • Kolik ti je? *15*
    • Ahojda, díky moc. Nahrávky a některá videa mi dělá můj kamarád zvukař a mamka :) Otecko se neangažuje :D. Ještě jednou díky a pokud se ti aspoň trochu moje snažení líbí - tak mě potěší, když se přidáš na mé fan. stránky na facebooku. Měj se krásně. Martina
      http://www.facebook.com/groups/143435717863/
      nebo
      http://www.facebook.com/pages/Martina-%C4%8Cern%C3%A1-zp%C4%9Bva%C4%8Dka/234399526581942
      • Martino! Prosím tě mailovou adresu mohu?
  • Kačule

    Kačule: co si ty *13*
  • není

    krásný písničky hezky spíváš moc se mi to líbí *3* *14*
  • radusenka

    radusenka

    ty písničky zpíváš fakt super hlavně se mi líbí jak zpíváš tu písničku La isla bonita
    ale tedka nevím kdo má lepší hlas jestli ty nebo Kristýna *1* *1* protože obě dvě zpíváte ůžasně *3* *3*
  • vjerkman

    Martina je super!

    martina je super určitě to někam dotáhne..Omyl už to někam dotáhla!!! *3*
  • pravda

    ahoj marto ses fakt nejlepší a tvůj zpěv to je něco božskýho...nikdy Tě nepřestanu obdivovat.Ať se ti daří
  • Neeeeej

    Máš náthernej hlas a přeju ti a by si to někam do táhla(a dotáhneš)!!!Obdivuju tě! *4* *3*
  • seš bezvadná

    Ahoj Martinko,když sem si přehrával tvoje a ostatních písničky tak od tebe to zní nejlíp jak spěvem tak i vzhledem. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit