Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martino držím ti palce a si super jo a nevadí mi že je mi 19 sem taky dobrá a aby jsi věděla kdo jsem tak jsem Kateřina Pechová a hraji v ordinace v růžové zahradě 2.Je mi jedno že si starší ale pořád si tě pouštím na youtube *3* *3* *14* *14* *4*
  • le_loulou

    Držím Ti palce!

    Martino, jsi moc talentovaná a myslím, že toho si všimne každý, kdo si pustí tvá videa. Máš nádherný hlas. Negativní komentáře ani nečti, NEMÁ TO SMYSL. Hodně štěstí.
    Maruška *4*
    • Re: Držím Ti palce!

      Ahoj, díky za podporu :):)Sice jsem tyto stránky nezaložila a ani nevím, kdo si dal tu práci, ale díky všem za pěkné komentáře na tyto stránky a na youtube :):) Martina
  • fcbk

    http://www.facebook.com/group.php?g id=143435717863
  • Ahoj jseš super holka která má spívání od boha tak jen tak dál a hodně úspěchů v roce 2012 vlastik
    • Díky moc :) Taky Ti přeji hodně úspěchů a super rok 2012 :)
  • super

    Ahoj Marti prosímtě kdy máš další vystoupení rád se na tebe pojedu podívat.Ahoj Tomáš *14* *14*
    • Re: super

      Podzim je vždy klidnější - máme jen pohádkové zpívání pro děti - spíš zase o vánocích, ale aspoň je trochu čas na trénování nových písniček. Až bude nějaké vystoupení dáme na youtubko upoutávku :) Jinak moc díky za zájem Martina
  • to je neco!!

    martina je nejvetsi kacena kterou znam zpiva pisnicky od jinejch interpretu a to je hnus ja ju fakt nechapu a zadruhy ma to nekdyi pekne falesne treba tu pisnicku od miley cyrus the climb to bylo strasny ale kikinka stromajerova je proti ni borka promin nic proti tobe martino ale ona umi zpivat lip!!plis nezlobse!! *1* *1* *1* *1*
    • zuzi.s.

      Re: to je neco!!

      sory jj ,ale poznate to aspon ty co tady rikate ty hnusny slova???umite vy zpivat?to the climb si akorat trochu predelala podle sebe a vy si hned pak myslite ze to ma falesny protoze je to trochu jinak...v superstare to maj taky zmeneny a martina si tam pridala par vlnek no...jj neco ji trochu ujelo ale jen malinko....
    • Re: to je neco!!

      můžete se jít bavit někam jinam? a ne tady zbytečně spamovat!!
  • jjj presne!!

    jj presne kristyna stromajerova umi zpivat lip nez martina vydela sem ju na nejaky akci a je lepsi nez ona a ja si myslim ze martina je i namyslen..
    ona ma treba nejkaou pisnicku hezkou treba tu pisnicku od riany ale od miley to bylo teda fakt strasny to se nadalo poslouchat to uz sou lepsi ty 5 angels co zpivaj tu pisnicku od miley promin marti ale je to tak promin!! *1*
    • Re: jjj presne!!

      jj diky aspon nekdo tu semnou souhlasi ja vim ze mam pravdu dky a jak se mas?
  • dobre

    ujde to!!§poslouchas ewu farnou__??
    • Re: dobre

      to tada taky nachapu a komu fandis v ceskoslovensky superstar ja fadim bendikovi domci monice smajdovi a fandila sem benovi
      • Re: Re: dobre

        ja smajdovi ten je tak hezkej a domci taky jako ty pak moni aj honzovi ti jsou faffo nej!!
        • Re: Re: Re: dobre

          jo presne nej nej nej!!!§
    • Re: dobre

      jo haffo ta je upa dobra ta pisnicka touzim ta je aspon nechapu proc nama martina CDkdyz teda umi tak zpivat je asi trefena
      • Re: Re: dobre

        A ty umíš zpívat ??? TAK NEURÁŽEJ MARTINU.
  • sandy.velson

    17♥

    Martinko, vše nej k nározkám :) x x
    • Re: 17♥

      Ahoj, moc děkuji :) Martina
  • vánoce

    Ahoj Marti vánoce se nepřetržitě blíží a tak ti chci popřát hezký svátky a bohatýho ježíška.S pozdravem Tomáš *14*
    • Re: vánoce

      Ahoj Tome, moc díky :):) i tobě přeji krásné vánoce. Martina :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit