Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Ahoj, máš krásný hlas, nádherně zpíváš *3* ale i skvěle hraješ, neříkám že ne. *4*
  • otázka

    Chtěla bych se jen zeptat jakou roli jsi měla v ordinaci v růžové zahradě??? *13*
    • Re: otázka

      Ahoj, jen takovou epizodku. Objevila jsem se ve dvou dílech . (Měla jsem matku, která zrovna na mě neměla mnoho času, protože ji byla práce tak trochu přednější a operovali mě slepák), ale to už je dva roky zpátky :)
      • Re: Re: otázka

        Zdravím,
        můžete mě prosím kontaktovat, nebo dát mi na mail nějaký kontakt na případné vystoupení případně tam rovnou napsat podrobnosti.
        Díky.
        Zdeněk *3*
  • shadower

    Ahojky... :))

    Ahoj Marti nebo Martino :D Nevím jak se ti líbí tě oslovovat :) No, moc se mi líbí tvůj hlas a videoklipy jsou úžasné... Taky mě baví zpívat, no ale na tebe vážně nemám :D Fakt, seš úžasná, tak ať to vydrží! ;) Moc fandim!!! :))
    • shadower

      Re: Ahojky... :))

      Chci se zeptat, můžu ti někdy napsat Marti přes youtube? Jestli to nevadí, seš úžasná a tak bych se chtěla trochu poradit o zpívání a tak, nebo jestli máš email... ale to mi sem asi nenapíšeš no... jestli by to šlo, ale to je JEN PRO PRAVOU Martinu Černou! Jen ta je nej. s jinýma ne... jako myslim s nějakýma co se tu vydávaj za někoho atd... no, nevím jestli sem ještě napíšeš, ale snad jo... alespoň v to doufám... :)
      • Re: Re: Ahojky... :))

        ahoj díky :D klidně napiš na youtube :) Aspoň si budeš jistá, že jsem to já :) Martina
        • shadower

          Ahojky... :))

          díky ;D
  • horacy

    Jen tak dál

    Musím říct, že je vidět tvoje nasazení a nadšení do toho zpívání. Hlasový materiál určitě máš, tak určitě na něm dál pracuj. Hodně zdaru !
    • Re: Jen tak dál

      Ahoj, díky :D
  • nabídka vystupování

    Dobrý den, Martino, jelikož jsme na Vás nikde nenašel kontakt, zkouším to touto cestou.Jsme agentura, pořádá koncerty a vystoupení. Rádi bychom Vás angažovlai a připravili pro Vás i pro vaši kamarádku full vystoupení, něco jako koncert. Ozvěte se mi prosím na e-mail aby js,e domluvili podmínky, nebo na tel: 720 343 350.
    Děkuji. Novák Jindřich - Praha
  • Martinka sluníčko :-)

    Moc krásnej hlas :-) Brána milenců nádhera :-) *4* *4*
    • Re: Martinka sluníčko :-)

      Ahoj, to je od tebe milé :) díky. "Brána milenců" byla taky jedna z prvních písniček, co jsem zkoušela zpívat :D Martina
      • Re: Re: Martinka sluníčko :-)

        To je hezká písnička a videoklip Brána milenců. A moc hezky zpíváš s Kristýnou.
        *4*
        • Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

          Byla jsem v Europarku a hezky jste zpívaly. Děkuju,že si se se mnou vyfotila. *4*
          Ps:Napsala bys mi na email kdy budete dál v Europarku. Děkuju. Ahoj
          • Re: Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

            Ahoj, jsem ráda, že se Ti naše vystoupení líbilo :) a až bude nějaké další vystoupení dáme upozornění na facebook na naše stránky :) Ahoj Martina
            • Re: Re: Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

              Ahoj Marti,přaji Ti Veselé Velikonoce *4*
      • Re: Re: Martinka sluníčko :-)

        Ahoj mají pravdu že velmi pěkně zpíváš já bych se chtěloa zeptat kde si vzala ten mikrofon s tou sítkou nebo co to je pred nim děkuji *4*
        • Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

          Ahoj, díky :D. Jinak ten mikrofon není můj. Je mého zvukaře :) Martina
  • dotaz

    Ahoj myslíš že by byl problém zazpívat na hradě při svatebním obřadu?
    Napiš díky tomode@seznam.cz
  • velikonoce

    Ahoj, přeji Všem krásné velikonoce a díky za pěkné komentáře, které mi píšete sem i na youtube :) Martina
  • Martina Černá? Snaha obrovská, talent nic moc, prostě "to tam není". Budoucnost? Něco asi tak jako Eva a Vašek. *5*
    • Přesně,souhlasím. *15*
  • martince

    ahojky marti upe cood zpiváš seš na fotkách upe roztomilá já také zpívám v dívčí skupině a mám i manažera možná se někdy uvidíme *4*
    • Re: martince

      Ahoj, děkuji :) Tak ať ti to super zpívá a třeba se opravdu někdy potkáme :) Užij si prázdniny a měj se krásně. Martina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit