Přejít na výpis diskuzí

Martina Kociánová

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro martinku

    Právě včera 3.12.06 ve Václavovicích jsem byla na jejím koncertě a musím říct že spívala velice,velice výborně a hlavně hudba ta byla taky dobrá nej byl z nich Kerel Dohnal.TAK BYCH JÍ CHTĚLA POPŘÁT HONDĚ DOBOU KARIERU VE ZPĚVU. KRISTÝNA
  • martina81

    Narozky

    Martino, přeji vše néj k dnešním krásným narozeninám *4* *4*
  • foto jjssii@centrum.cz

    Foto můžeme případně vyměnit
  • Nazdar Martino, zdravím a gratuluji. Z tele a dále vás moc neznám, ale v seriálu "kupředu do munulosti" na čro2 jen záříte. Doporučuji všem. Dotýká se ostře a věcně témat jako je migrace, soběstačnost, ropná krize, bezpečnost, preppers a všech témat na kterých bude jednou záležet naše přežití. Jezdím s TIR a tak to mám sebou v mp3rojce a jsou to velice užitečné a někdy opomíjené a zapomenuté věci. Jen se zamyslete, co se s vámi stane když na tři dny nepůjde proud nebo na téma tohoto vtipu: Já přežiji vše, mám studnu, pole, plno zvířectva, podzenmí kryt, zásoby........Já taky, mám samopal.
    Hezký den Dalibor. *10*
  • Martino, kuk *3* *3* *3* *1* *1*
  • Koloděje 24.5.2006

    Díky, díky.....příjemný večer a Martina byla pro mne velkým překvapením...netušila jsem jaký nádherný hlas se skrývá v takové subtilní holčině. A radost se kterou hrají a zpívají!!!! Bylo to do příjemných mrazíků za parádní výkon!!!! Mi
  • šikovná

    Moc hezky zpívá i vypadá.
  • je skvělá

    je výborná *3*
  • foto

    Sbírám fota, na dnessss@seznam.cz pošlete prosím naké fota této osobnosti. Děkuji
  • pošli fotku-děkuji

    Pošlete prosím fotku této osobnosti. Případně vyměním. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit