Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hello vijo you come to the Czech Republic for singing😍😍😍😍
  • Martino já Sandra ti píšu že jsem se dívala na tvůj serial na violetu a škoda že to ne ní v televizy *15* *3* *14* *1* *16*
  • Tini nemá syna ....nevim kde si to sebrala a s Jorgem nikdy nechodila
  • Hello tini *4* *4* how are you and gods *4* l love you brilliantly great *14* tancis great ... gdy budeš in brně .... *12* *5* im your fan I like violet. Ilike the french... Ilike a camel... Ilike naty ...Ilike maxi... Ilike the brodveje... Ilike federeka...Ilike leon... Ilike him... *14* *14* *14* *4* *4* *5* *12* *12* *12* -.-.-.-.- Ilove you all . you are a fool
  • tini je nej miluji ji nej spevacka mam jeji veci rucnik zapisniky obrazky fotky tapety na mobil jeji hry atd miluji tini je pro mne vse citim kdyz to potrebuju je u mne i love tini
  • Sorry, ale syn Tini je o pět let starší než ona.......a navíc je to její kolega z Violetty a to, že jsou s Jorgem zasnoubení je taky pěkná blbost když je Jorge zasnoubený se Stephie Caire......... *16*
  • Připadá ti, že umí česky?
  • feliz cumpleanos desea toda la Eslovaquia TINI




    TE AMO
  • vím že se jí tahle zpráva nedostane ale přejí ji hodně uspěchu a treba se stane vzorem pro deti i kdyz ona je uz muj vzor *15* *14*
  • ahoj martino preji ti vsechno nejlepsi k tvim 20 letem mam te moc rada a si ma duvera z pozdravem Ludmi *3* *3* *3*
  • Ona není její sestra
  • Dej mi prosím to číslo na Tini
  • Tak promiň, já jsem Tini jenom bránila :(
  • hannah montana a high school musical ako robiš si srandu vipisuju tu že je lezb. skor by som to za prve dala na MILEY CYRUS a high school musical je o ničom malo to minimum fanušikov ale vi nechapete že TINI alebo VIOLETTA zmenila život milionom dievčat a ked nič o violette neviete tak budte ticho . na violettinom koncerte som uy bola VIOLETTA LIVE BUDAPEST 2015 a idem este na TINI GOT ME STARTED TOUR do VIEDNE a ak mas radsej hannu montanu tak nekritizuj ostatných ani mi ti nebereme nazor
  • To říkáš mě ?
  • Chcete to číslo dát?
  • Já mám na Tini číslo! Dala mi ho když jsem byla na autogramiádě
  • Jsi normální . nejspíše nejsi . nekteří ji msjí rádi a když ji neznáš tak ji aspon nekritizuj, Tini je podle mě skvělá a jestli se ti nelibí tak nekritizuj ,
  • Violetta už dávno není a když ti to vadí tak se na to nekoukej kdyby si poznal\a herečku Tini jaká je doopravdy....ona za to nemůže jakou dostala roli. A high School už taky není ani Hannah Montana *16*
  • Emma ahoj ja idem do Viedne na Tini GMST 2017 škoda že nejdeš do Viedne. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit