Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Violetta je suer *3*
  • KTO má rad Leona nech da like


    Kto má rad thomasa alebo dieka nech da druhy like


    ps: ja mam rada Leona
    • Vždyť Diega jsme ani nemohli poznat!!!
      • na youtube *3*
  • Tiež neviete ako môže mať violetta (Martina Stoessel)manžela keť chodí z Leonom (Jorge Blancom ) a ešte k tomu má iba 17 rokov?
  • Mám moc ráda Violettu,ale ještě radši mám Tini ( herečka co hraje Violettu ):-) Tini jsi můj vzor
  • Violetta je nejlepší holka na světě kuli ní jsem se naučila spívat mám ji ráda kdo jí má rád dejte lake mám tě ráda vio kdo jí nemá rád at' si říká co chce *14* *3*
    • Ano máš pravdu Violetta je ta nejlepší na světě.Já se taky už kvůli ní
      se asi budu učit hodně dobře zpívat,já nemam taky ráda ty kteří nemají
      rádi Viu
    • tady like nejde jenom to se líbí! *3* ach jo proč jsou všichni tak: *6*
    • hej zaspievaj mi violettu veo veo,en mi mundo,junto a ti, como ueres,te espare,are you redy.....a tak dalej a tak dalej ja budem spievať v kine na slovensku violettu lebo ja som slovenka *1* a ja ti nedam lake lebo píšeš blbosti mám ju rada ja dám lake violete a nie tebe a ešte by som sa ta chcela opítať že koľko máš rokov *3* a ak si dievča tak môžeme byť kamošky *1*
      • ked si slivenka tak ty ides do kina na ten film do ceska alebo je aj na slovensku?vja som slovenka tiez
  • Ahoj tini *3*
    koukám se na tebe každý den. si skvělá. *3* *4* *1* *2* *15* *14* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • I love Violetta *15*
  • Martina si super bombastická. Prajem ti všetko najlepšie aby sa ti darilo. Máš peknú farbu vlasov. Film Violetta je podľa mňa super. :-D
  • Mam hrozne rada tini je moj vzor a je najlepšia herečla a spevač na celom svete.Je mi ale luto že už konči violetta a že som nebola na jej koncerte :-( .Milujem tini
  • mám ráda violettu. Chtěla bych bít její sestra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit