Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj seš moc krásná tini nejsi krásná ale božská sem fakt faninka nejvečí *14* *14* *14* *14* *14* *14* mám tě moc moc ráda jestli si to přečteš tak budu moc ráda *14* *14* hezký den kočko *14* *3*
  • tini ja te strasne ale strasne zboznujuuuu vsechno i na dalku vsechno vidim si proste nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj i love violetto ttiinnniiii odepis mi esterkaaaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kdo chce leona napište mi a dejte reagovat a dejte souhlasim nebo nesouhlaskim *14* *14* *14* *14*
    • Je hrozny
    • No fuj
    • souhlasim s tebou že je krasny
    • No ja. nesouhladim protoze onmusi bit z vio
  • Martina je ta nejlepsi.
  • Je super aj jej muzika super zvlast pesnicka es por amor
  • Je nejlepší ,herečka,zpevačka :) atd...
    Kdo souhlasí at dá
  • Konecne dneska hra violetta 3
  • ahoj tini *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* si super dívám se na tebe každý a bezvadně zpíváš *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14*
  • Martina Stoessel chodí s Jorgem Blancem
    podívejte se na youtube.com Jortini a tam je jak se líbají a jsou spolu
    takže chodí s Jorgem Blancem
    • říká ti něco photoshop *12*
    • Ty vo*e, když se pořádně podíváš tak to tam buď není Tini a nebo Jorge.A nebo to není ani jeden.Kromě toho to nic nedokazuje a je tam poměrně hodně fotek z natáčení.Proč by se asi taky fotili jak se líbají v posteli?????Se už konečně vzpamatujte, že spolu nejsou!!!Ona chodí s Pedrem!!!!OMG fakt, že jo!!!!!!!!
      • ViolettaTini
        To já mám říkat OMG!!!!!! Tini teď nechodí s nikým s tím blbem Pedrem se rozešla před turném a Jorgem možná chodí,ale spíš s nikým !!
        • ViolettaTini:
          Ok s tím Pedrem možná nechodí to fakt nevím.Ale s Jorgem fakticky nechodí:(.A vlastně není to jejich věc nám do toho nic není a už vůbec nevidím důvod se tu proto hádat.Vždyť je jedno s kým chodí hlavně, že má tu osobu snad ráda ne?Lidi kašlem na to, tak jí to přejme, ať už chodí s kýmkoli;).Jasně, všichni chceme znát pravdu, ale...
          A jo vým a znám photoshop!
          • Moc hezky řečeno MelissoDV;).Vážně lidi proč se hádat?Hlavně, že je šťastná:).A ViolettaTini nemám ráda:(.Ale samořejmě můj osobní názor, v reálu může být jiná.Stejně jako každý z nás...A lle vážně nic ve zlým!!!
            • Fíjo, tolik pozitivních komentářů jsem fakt nečekala Oooooooo
          • Jj, MelissaDV má pravdu.Proč se kvůli tomu hádat??:)
            • Já si myslím, že MelissaDV má pravdu.Na co se hádat
              • Reakce na příspěvek:

                JO MelissaDV má pravdu.A už mi tady docela začíná vadit ViolettaTini
  • Vio je naj naj naj lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit