Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tini je nej. super zpiva tancuje ma krásně oblečení a podle mě ji to hodně sluší s Leonem;-):-)
  • lidi!! bože !!! osobnosti.cz je stránka,kde lidé tvoří profily známých osobností!!!!Pořád si myslíte že to jsou oni!!!!!!! pořád : ty jsi užásná,tini jsi super.... chováte se jako málá děcka!! teda pokud malá děcka nejste!!!!!
  • Podla mna najlepsia seria violetty bola prva seria
  • *9* Já nevim jestli chodi jorge s nakou stephie ja to nevim jestli je to pravda, ale..... myslim ze když se kouknete na martina stoessel y jorge blanco tak radek pod je ona s juanem takže sem se na to koukla a ani na jedne fotce se nelibaly za to s jorgem tam mela hodne fotek jak se libají *2* ja sem fakt zmatena lidi kazdy si mysli svoje a at si za tim stoji jako ja si stojim za timhle komentarem......ja vim nekdo vi a nekdo nevi
    ale to je život kazdy ma svuj styl koho miluje nikdo si nevybere do koho se zamiluje,je to proste tak *4* A sem si jista ze kazdy se nekdy do nekoho zamiloval a miluje ale nikdo to nechce priznat ani ja ne ale ja nikoho nemiluju,ale bohuzel kazdy se zamilovava kazdy ma proste ten svuj styl nekomu se libi tlusty\hubeny a martine se libí bud jorge nebo juan a je to její věc nikdo se jen tak nezamiluje jak potka pravou lasku už se ji jen tak tak nevzda a vim ze tohle je zprava kterou neberete tak vazne ale prominte mi tohle je proste takový muj nazor za kterým si budu stat prominte mi jestli sem vas timhle urazila je mi to moc lito ale ja s tim nic nenadelam sleduji jak se tu hadate a je mi to lito tak sem napsala tenhle komentar abychom si uvedomili ze mi nejsme hlavni ale violetta(martina) ma svuj život aby si vybrala s kým chce být je mi to lito AHOJ *4*
    • ViolettaTini
      Přesně tak mám taky svůj názor já si myslím,že nechodí s nikým. *3*
      • BULDOG
        Přesně(MOC CHYTRÁÁ) *3*
  • Co je to za volovinu? Martina neni vdana. A doufám ze chodi s Jorgem!!!! I love Leonetta
    • ViolettaLeon
      Fakt už dost tak naposled ona NENÍ VDANÁ nějaké holce blbnul počítač tak to spletla a čeká na schválení!!
  • si velmi dobra herecka,spevacka,modelka,pianistka,tanecnicka mam ta velmi rada ako vlastne topanky a chcem aby si si to precitala lebo si velmi nadana a spev ja som spev nemala rada ale kvoli serialu Violetta neviem prestat a ja nechcem aby Violetta skoncila lebo este 3 seria a uz 4 neni xD a ja fakt nechcem aby skoncila *1* *2* *15* *3* *14* *4* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Já ji miluju ona je aji stejné znamení jako já *14* *4*
  • to je boží seriál jaký genius to vymyslel *1* *15* *4* *1* *15* *4* *1* *15* *4*
    • Kdo asi?Já,ne.
  • Tini á moc ráda at pokračuje ve violettě
  • ahoj tini
    někdy kdykoli v životě se chci setkat s hvězdama z violetty. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit