Přejít na výpis diskuzí

Matej Venta

OSOBNOST 29.3.2008 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezzka2

    :)

    Vše nééj *14*
  • janja

    *3*

    Lepa slikca tega Mateja *3*
  • :(

    Ach juuu, mi je po něm upo mega smutnoo :(:( bych si zase někdy s ním zašla zahrát basket.. tenkrát byla upo prčaa... fakt jen krásné vzpomínky zůstali <3
  • :-)

    jj, taky mu to přeju, zvlášť když to budu mít kousíček k němu *14* je fakt kráásnej..mňam... *1*
    • Re: :-)

      a odkud jseš,že to k němu budeš mít tk blízko??? *7*
      • Re: Re: :-)

        Nymburk *1*
        • kaciiik

          Re: Re: Re: :-)

          mno jako to mě mohlo napadnout že *1* *1* tak to se máš.. *14*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            nj taky sem na to zvědavá, tam budu pečená vařená *14* odkud seš ty?
            • kaciiik

              Re: Re: Re: Re: Re: :-)

              Nový Jičín..tady hrál minulou a půlku předminulé sezony *14*
  • dudova81

    jj, taky mu to přeju, zvlášť když to budu mít kousíček k němu *14* je fakt kráásnej..mňam... *1*
  • ..

    Matejovi bych taky nikdy nic špatného nepřála... je víc než jen skvělý basketbalista.. on je pstě SLUNÍČKO, které nikdy nepřestané svítit ani hřát *14* *14*
  • =)

    TeReZz, mአpraWdu *4* MaŤo je feeSt dobreJ tag mu to přeJem ten Nymburk *4*
  • Nedivím se mu,Ae je to škoda

    Myslím,že je to pro něj nejlepší..Když má takovou příležitost,tak ať ji bere *4*.Je Skvělej basketbalista *14*
  • šmutno mi je

    Proč musel odejít do nbk?? alespoň, že ho budem vídávat.. jenom teď ty dva týdny potom co jsem s ním byla nposled už mi je smutno.. nemluvě další tak 3 měsíce... holky moee já to nedám *8* *9* *9* *9*
  • On je prostě nej=)

    Miluju basket a on je úžasný, ta jeho hra, ta neuvěřitelná energie, když hraje, nechápu z něj. A vám, co se s ním bavíte akorát tiše závidím:-). Nechcete mě s ním taky seznámit? Byla bych nejšťastnější člověk na světě.... :-):-):-)

    Tak pokud seženu lístky, tak ve středu na basketě:-P
    • Re: On je prostě nej=)

      neriss myslim, že aj kdybychom tě sním chtěli seznámit ( a neříkám, že já bych tě s ním neseznámila *3* ), tak už je pozdě, jelikož už tu není a ani další sezonu nebude...
      jinak odkud jsi??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit