Přejít na výpis diskuzí

Matilda Rose Ledger

OSOBNOST 2.3.2009 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matilda je moc podobná svému tatínkovi Heathu Ledgerovi *4* . Je velká škoda že ji nevídí vyrůstat. A to mě mrzí *9* .
  • malá Matilda je celý tatínek... *14* *14*
  • moc hezoučká holčička, celý tatínek. *4* ať je šťastná a spokojená.
  • jtulcice
    Kdo to je? Nějakej prcek.
  • Maty

    Všechno nejlepší beruško.Jsi nádherná.
  • stankova.lidka

    Všechno nej

    Prinzecno naše, všechno nejlepší, ať se ti vyplní všechny sny i přání. Táta by na tebe byl pyšný *4*
  • eve-lyn

    Re: Re: Narozeniny

    vše nejj *4*
  • emo-anne

    Re: Narozeniny

    Všecko nejlepšííí :)
  • shattuckit

    Narozeniny

    Hodně štěstí zdraví a at jse ti splní všechno možné na světe co jsi budeš přát a bud hodná.A uživej jsi své 5 krásné narozeniny.
  • karikari

    Matilda ;)

    Vím že to tu říkají všichni ale je to pravda tak se přidávám.. Sotva sem se podívala na fotku Matildy hned sem věděla že musí bejt jeho dcera protože je celá on..ta podoba je až nepopsatelná moc mě mrzí co se stalo jejímu otci.. a vždy by všichni měli řikat ten úžasný Heath Ledger je tvůj otec..;) byl by na ní pyšný že má tak krásnou dceru.. *4*
  • i-v-a-n-a

    DCERKA

    Je mu podobná šíleně!!! *4*
  • Re: ?

    Nezavid ze ona je dcerou nekoho slavnyho...a ze ty si jenom dite obycejnych lidi...Matilda je aspon pripominkou nekoho tak uzasnyho jako byl Heath...zatimco ty ses rozmazlenej fracek co zavidi....!!!!FUCK
  • pawlla.m

    Matilda

    Ano, opravdu taky moc nechápu, proč sem dávají Heathovo dítě, Heath byl můj oblíbený herec, měla jsem ho moc ráda. Ale taky jsem dost koukala, když jsem na Matildu na osobnostech narazila... *7*
  • Re: ?

    já to taky nechápu.Heatha neskutečně moc obdivuji a mám hrozitánsky moc ráda-víc už to snad nejde-,ale toto vážně nechápu.
  • gabi..heath..

    Re: ?

    Zamyslel si se třeba nad tím ty inteligente že je to pro nás fanoušky a obdivovatele Heatha jaási neutuchající spíše rostoucí vzpomínka....? *8* *8* *8* a jestli ti to tak vadí proč na její profil vůbec lezeš!!! nikdo te o to neprosil....!!! *16*
  • gabi..heath..

    krásná :)

    Je mu tak moc podobná......třeba bude tak moooc po tatínkovi že bude i herečkou.....a to by mě osobně hooodně potěšilo.....měli bysme tu na Heatha opravdovou vzpomínku.... *4*
  • Re: ?

    tak esi ti to tak strašně vadí,tak si mužeš udělat svůj profil taky...!!!!!....Neser se do nás!!! *10*
  • hp

    chtela bych Matilde poprad ke 4. narozeninem hodne stesti,zdravi,lasky a podobnych dobrych veci *4*
  • ?

    Trošku nepobírám, proč sem dáváte za osobnost děcko herce Ledgera. Jen proto, že jeho tata byl slavný? To bychom tu potom mohli vyvěsit čtvrt republiky, a byl by tu každej třetí ... nechápu, koho toto mohlo napadnout, dávat mimino, které nic není, na osobnosti.cz
  • eve-lyn

    všechno nejlepší

    Připojuji se ke gratulantům ,všechno nejlepší,hodně štěstí,lásky,zdraví.Nejrači bych jí to popřálůa osobně,ale to buhužel nejde..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit