Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matouš Ruml

    Je pravda, že Matouš Ruml trpí, nebo trpěl tzv. maniodepresivní psychózou? Je pravda, že byl 4x ženatý? Kolik má dětí? Můžete mi prosím odpovědět, pokud to víte? Prosím.
    • Re: Matouš Ruml

      jn tak to pravda nebude - holka je mu 23 myslis ze tohle vsechno by stihnul? *5* ? asi ne co ... never vsemu co vidis na netu a ja nevim na blogach nebo co .... *4* hod se trochu do pohody *1* je toho na tebe moc co matouš,comeback a tedka se dozvis takovou kravinu - fakt te lituju *8* *15*
    • Re: Matouš Ruml

      Matouš Ruml je moc hodný, milý a vtipný kluk, ale jeho bratr je příšerný magor, idiot a lhář, bohužel jsem měla tu příšernou smůlu, že jsem s ním žila... *9*
      • Re: Re: Matouš Ruml

        Jako Lexa je snim prdel a jeto chdák protoze se musel vislíct jako v díle pomáhat a chránit. *15*
    • Re: Matouš Ruml

      Odpovídám Alexandře, Matouš netrpí ani netrpěl maniodepresivní psychózou. Je ženatý, poprvé. A se ženou právě čekají první miminko. *3*
      • Re: Re: Matouš Ruml

        Ahaaa, tak pro fanynky je to jistě škoda, že je ženatý:oP, ale jinak mu to moooc přeji...a nevíte, jak se jmenuje jeho manželka? Je také známá či nikoliv...
        • Re: Re: Re: Matouš Ruml

          Tereza *4* se jmenuje
        • Re: Re: Re: Matouš Ruml

          Není tak známa, ale také hrála v divadle. Je to sestrenka meho kamarada, docela jsem zirala kdyz mi to rikal. Jsem si taky myslela ze mu je tak 16 *1*
          • Re: Re: Re: Re: Matouš Ruml

            jj taky sem si myslela ze je mu tak 16-18 ale prekvapilo me ze je zenaty a uz cekaji potomka *4*
  • Matouš

    Mohla bych se zeptat,kde můžu najít další Matoušovy fotky?
    • diggz

      Re: Matouš

      Čau, nebuď blbá a podívej se na
      http://utfg.net/?s=Matou-Ruml-F otky
  • Comeback

    V comebacku jako Lexa, je úplně boží:D.
  • doktor_klatil

    co je psáno je dáno

    matouš je prostě mucínek *3*
  • google

    Po zadání jména Matouš Ruml ve vyhledávači Google se objeví 1050 odkazů. Nevím jestli je to dost, nebo málo na začinajícího herce. Určitě ale vím že má talent a viděl jsem jej několikrát hrát v divadle. Na TV seriály se víceméně nedívám, nejsou mojím šálkem kávy. Do roku 2008 ( který bude pro něj rozhodující, končí školu a měl by se uchytit v drsném životě uměleckého světa) mu přeji hodně lásky. Protože jak je to v pohádkách s Láskou jde v ruku v ruce štěstí a zdraví. Takže Matouši nezapomeň říkat lidem, které máš rád, že je máš rád. Možná teď se to bude zdát jako prázdná slova, ale až jednou přijdeš o lidi, které máš rád a tys jim to neříkal, co pro tebe znamenají. Mohl bys toho pak litovat. Takže jak to Matouši říkate před vstupem na jeviště? Poser tě pes v tom roce 2008??? Omlouvám se já jsem hrál divadlo pouze jako amatér a to je už více jak před třiceti lety. Stach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit