Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatba

    Vela by mě zajímalo, proč zrovna svatba ve Vérchlábé...pač já tu bydlím a kromě zámku tu není nic zajímavého, kolem Prahy bych věděla o spoutě krásnějších míst...budu ráda za reakce... *7*
  • ..

    to sem fakt netusila ze mu je 23 :D natoz aby cekal dite a byl zenatej ...v comebacku vypadal o dost mladsi ;)..ani ve snu by me nenapadlo ze mu bude ,,tolik''
  • Matouš

    On se zbláznil, když mu je 23 let, je ženatej a dokonce už čekají dítě. V dnešní době až tak ve 30-ti letech.
    • Re: Matouš

      Nooo xD někomu se to pstě občas nepowede.. :D :D *1* a né..?! :D *8*
      • Re: Re: Matouš

        Aspoň je vidět, že to není srab a sobec jako většina takhle mladejch (skoro vždycky ještě nedozrálejch) kluků, že nemyslí jen na sebe a na to jedno, ale hlavně na Terezku a teď i na Nathanela. Manželství je totiž hlavně o přátelským vztahu mezi dvouma lidma, o lásce a vzájemné úctě. A nezáleží na tom, kolik ti je.
    • Re: Matouš

      No tak pořád lepší v tomhle věku než aby pak jeho dítě mělo v deseti kdovíkolikaletýho otce, ne? Náhodou je pstě sladkej!!! *14*
      • Re: Re: Matouš

        HELE NO A ŽE JE MU JENOM 23..... PROSTE SE MAJ RADI.. NO A?
        jinak je uplně supr herec! ta role mu fakticky sedla! *4*
        • Re: Re: Re: Matouš

          JOOOOO!!!! *1* nej bylo:v sobotu je regge etion v Liberci a pojedem tam zabalený v koberci a Saša tam chce a ty tam chceš...o o o o o je...já jsem nemohla *1* LOWUJU HOOOOOOO *14* *14* *4*
  • ....

    ne jemu neni 25, ale 23...nauc se pocitat *1* *1* *1*
  • OUuu

    Mu je fakt 25 jo... Jsem myslela ze je tak stary jako Lexa v comebacku:D no kazdopadne ta role mu sedi... *1*
  • DrSně

    Hej On Je Upe Nej..Je HrAje Upe DobŘe Tu roLi V coMeBeCku:)Je FakT huSteJ *1*
  • Equus

    Včera jsem byla na hře Equus v měst. divadle v Mladé Boleslavi a půjdu tam zase *1* Fakt. Strašně se mi to líbilo. Děj byl zajímavý a herecké výkony úžasné :) Nejlepší byl podle mě Matouš Ruml jako Alan Strang. Hrál fantasticky *4* (btw. zpívá taky moc hezky *3*). Možná jsem trochu blázen, ale všechno na téhle hře mi přišlo dokonalé - scény, technika, zkrátka všechno *1* Nj, tohle stojí prostě za to! Hru Equus doporučuju všem!!! Běžte se na ni někdy určitě kouknout *3* Pa Péťa
  • no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

    ahojik.tak jsem e tu docetla ze ceka miminko?ja nw mcemu verit tak kdo vi at napise ja fakt nwm ale tet sem s toho takova zmatena takze kdo vi nepiste_xD prosiiim nejlip kdybi mi napsal sam matousek!:D *14*
    • Re: no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

      čau hele já taky nic neim o tom že by měl vůbec manželku natož jeeště miminko a nevěřím tomu jelikož hledá na tn.cz partnerku ale kdyby to přecijenom byla pravda tak sem stracená protože sem do něj blázen platonickou lskou takže mu to tím pádem přeju .......radši bych byla kdyby byl zcela volnej .. *1* a na Comeback kouká jen kvůli němu miluju ho *14* *14* *14* *14* od chvíle co sem zpatřila poprvé *14*
      • Re: Re: no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

        Ta partnerka co jí Lexxa hledá tak ta je seriáová ta si zahraje jeho partnerku v tom seriálu.Ajinak tu manželku opravdu má! *4*
    • Re: no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

      Matouš Ruml se svojí manželkou opravdu čeká miminko .
  • Equus

    Jeho role na divadelních prknech výrazně převyšuje roli Lexy na nově... teď má hlavní roli v Mladé Boleslavi ve hře Equus, a hraje to fakt dobře!!

    ostatně pro herce obecně je zjevně příjemnější potlesk publika, který si musejí zasloužit... jak se to dá srovnat s telkou?
  • ashleychad

    Comeback 4ever

    jako Comeback??Lol...nemám slov...nejlepší seriíl co jsem kdy zažila...Lexa jako fakt hustej,vtipnej...no prostě bás MILUJU *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit