Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky

    On upe nejví miluju ho!!! krásnej on škoda že je ženatej ale nejlepší je že na jedný akci jsem ho potkala *14* mam jeho podpis a vyfotila jsem se snim *14* nejhezčí vzpomínka on taková sranda snim!!!! *14* *14* *14*
  • neeeejky

    Matouš je fakt nejky v comebacku má fakt huuuuuuustou roli ale fakt mě dostal! *14* *14* *14* *14*
  • číslo na managera

    Ahoj Matouši nebo (jeho manažere), sháním kontakt, kvůli objednání na akci. Existuje nějaká možnost??? Prosím ozvi se kvůli podmínkám na můj mail (mito21@seznam.cz). Nebo jestli někdo jinej víte kontakt, tak bych byl moc vděčnej. Díky. Zatím budu ještě prohledávat net.
  • nechapu....

    nechápu co na něm všichni vidíte......!!! *9* *13* *7* *7* *7*
    • Re: nechapu....

      něco co ty nemaě a mít nebudeš
      • Re: Re: nechapu....

        lexa je uplně nej nej lepší v comebacku ale jinak je to věřící a to jak hraje v comebacku je uplně něco jiného jaký je doopravdy ale stejně ho mam nejradši spolu s ozakem *3* prostě super
    • Re: nechapu....

      My holky které ho milujeeeeeeeeeeem *14* tak víme co? *14* *14* tady se mi fakt líbí!!! *4* *14* *14* http://www.youtube.com/watch?v=YK1zo8IPH7E&feature=related
      • Re: Re: nechapu....

        jj toje pravda tam je super ale kdo tam jete je xindl x,matous ruml,ten chlapek jeden z comebacku a ten ctvrty je kdo??? *7*
    • Re: nechapu....

      ten je fak sexy hlavně v comebacku.... *14* *14* *14* ale nevím jestli je ženatej nebo ne??? *3* ale jedno vím že je sexy a hustej.... *1* *1* *14* *14* já bych ho ráda potkala...
    • Re: nechapu....

      víš co....? aby si věděl(a) tak mě se líbí v comebaku *14* ale nevím jestli tak vypadá ve skutečnosti.... *4* *14* ale ví tu někdo jestli je ženatý???ty jeho fotky s tou holkou a s tim miminke nevim nevim.... *9* *4* ale jinak mě se líbí ale ne na těch fotkách starších... :D *14* *14* takže každej má jinej smysl pro vědu.. :D :D :P :P a jinak nic.... *4* *14* *3*
  • bebesitt

    Happy Birthday

    Happy Birthday
  • :)

    všechno nejlepší matouši k narozkám *4*
  • nej. nej. nej. herec

    Matouš je moc moc dobrej, je to můj kamarád a ty kteří píšou v bulváru ty kraviny ty bych nejradši zabila!
    • Re: nej. nej. nej. herec

      Ty znáš Matouše? *4* *3*
  • lucinkael

    Lexa :D

    Víte koho jsem viděla včera na BAMBIRIÁDĚ?Lexu z Comebacku :) Kdyby šel proti mě normálně,tak ho ani nepoznám :) Byl si trochu podobnej,ale...no,však chápete,ne?Ale jako SUPR zážitek :) Celej tejden byl a je na nic,a on to tak nějak vyřešil! :D Zkrtáka Matouš Ruml to JISTÍ! :) Zkrátka na celej život zážitek :) *14*
  • zanesskaaaa

    heh

    jak tadytomu bláznovi může bejt 23 *15* .. to nečapám *15* .. nejlepšíí *15*
  • borec

    lexo si borec
    • Re: borec

      JÁÁÁJ TO OBOČÍ KDYBY SI VYTRHL TAKE SROSTLE VYPADA JK DEBIL
      • Re: Re: borec

        Tak se na něho nedívej!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit