Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedniiičkááá...

    je moooc hezkej...v comebacku je fááákt hustej, ale nejlepší byl v jednom dílu ten jeho striptýz....a taky vůbec nevipadá na to, že je ženatý a že má malinký miminko, ale jinak suuupeeer herec....milujuuu... *14* *14*
    • Re: jedniiičkááá...

      já taky ne... *4* a taky ho milujůůůůůůů *14*
    • thestana

      Re: jedniiičkááá...

      kruty !!! von je zenatej ??? *15*
  • noemka5

    je tak krásny

    je tak krásny a vtipny jeeeeeeeee škoda že je ženaty *16* *16* *14* *14* *14* *14*
  • Kontakt

    matouš je nejky. *14*
    Prosím jestly na nej máte jakýkoli kontakt tak mi prosím pište na email:mollyasa@centrum.cz nebo na icq:385102218
    Dík *14*
    • Ahooj

      bombovj erec kde bydli muzete mi to rict
  • divadlo

    No tak včera mě absolutně Matouš dostal!!! Shakespear - Mnoho povyku pro nic. Hrál fakticky bezvadně!!!
  • vjerkman

    Nejlepší herec!

    Heey on je néééj!! Ploftě Comeback jedéééé!!!
    a v tom seriálu je fakt nejlepší viste Lexa je Debil!..xD..Ploftě je nééj heréc!! *3*
  • nejfaninka

    jééééé

    on je sladke,krásnej,úžasnej !!!!!!! *14* *14* *14* ale když je ženatej ne *13* ale v comebacku je fakt hustej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lexa *15* *3* *14* z comebacku mám nejradši lexu a ozzáka oba jsou mi tam sympatický a jsou mi sympatický i v normálu martin dejdar u mě hvězda už od 4 let matouš ruml taky goooooooooooood a proto zdar dívejte se na comeback když nemáte čas ve střadu tak na www.nova.cz !!!!a když budete mít chvilku tak na www.psioci.blog.cz díky ppppppppp *5* *15* *4* *14* *3* *1* *1*
    • Re: jééééé

      *14* žeó..?? upá supajza herééc... :o* seem do něěěj bláázen upe kláásnej stiim s váma souhlasiim... *14* comeback..?? 4eweááár.... *9*
  • Zhulenej

    Ty si byl zhulenej???????????????????????? jak si tam zpíval dneska bude regge season v Liberci ty tamm chceš já tam chci pojeju ta zabaleny v koberci Ooooooooou jé jé. Tak to bylo fakt hustýýýýýýýýýýýýýýý
  • Supeeer♥

    Supeeeeeeeeeeeeer!Dneska jsme byli na hokeji byl tam Lexa(Matouš Ruml),Ozzák(Martin Dejdar) a jeho syn(Matěj Dejdar),Pavel Nový,Jakub Kvapil,atd... *14* Bylo to super *3* *14* *4* Dokonce jsme se s nima vyfotili a mame podpisy
  • ..

    včera sem byla v usti v divadle na divadelni hre shakespiera sen noci svatojanske a koho tam nevidim hra sqkvela a kdyz tam byl on tak jeste lepsi :-)
  • herec

    Matouš Ruml je skvělý herec, parádně hraje tak těžkou roly jak je lexa!snad ho brzo uvidim v nějakém filmu
    • Re: herec

      Maty je dobrej. *1* jsem ráda,že jsem ho (díky Comebacku) poznala!! *5*
    • Re: herec

      Martin dejdar (ozzak) je lepší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit