Přejít na výpis diskuzí

Matt LeBlanc

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lllll

    Matt je faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt upa boží je to můj oblíbený herec *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Matt LeBlanc

    Matt je môj oblúbený herec a v Priateloch najlepší ako Joey táto jeho postava sa stotožnuje s tým,že je taký aj v skutočnosti fakt dobrý človek,niesom gay,ale páči sa mi ako herec velmi. *4* *3* *5*
  • werik

    ........

    je to vážně borec ae nezdá se mi že by měl jenom 167 cm není náhodou o něco větší????
  • MILUJUUUU!!!!

    Ty jeho hlášky hey já s něho nemůžu fakt je super třebas ve 3. serii jak řekl Chandlerovi, že to s Janice má ukončit a jak se Chandler otočil a Joey sletěl na zem, protože si myslela, že ho chce zabodnout tou šipkou já stoho nemůžu. (3.serie Osudová) nemůžu fakt nedávám *4* *15* *14* *14*
  • Matt LeBlanc

    Chandler povídá:Joey je Erotoman,Joey odpovídá:Co to není pravda" *4* *3*
  • chicko

    borci

    joey je magor!!!:-D Budu tvym velkym dluznikem,ty si mym velkym dluznikem..dela to 34..hele hele co je?..proc menis tema,proc?...zavolas ji nebo co,.dobra zkusim to,dobre ,dik si bezva...prosimte posledni den konkurzu je ctvrtek,chapes takze se tam musim dostat ve ctvtrtek,jasny.. pamatuj si ctvrtek,ctvrtek,pamatuj si ctvrtek..jo tak v utery :-d..ve ctvrtek,reknu ti pomucky jak si to pamatovat,ctvrtej den..pondeli prvni den,utery druhej den,s..streda mm co je dal joo ctvtrek,ctvrtej den je utery!!!...........:-D:-D nejviiic todle to...rozhovor Joeyho a chandlera....nejvic borci
  • Matt LeBlanc

    Matt je totálny profík,sympaták. *4* *3* *3*
    • Re: Matt LeBlanc

      Já ho totálně miluju a ho prostě zbožňuju, strašně se s ním chci seznámit nebo aspoň setkat a měla bych proč žít. On je můj život moc ho miluju miláčka mého (miluju ten díl "Jak Joey mluvil Francouzsky) prej 6e ma pel klód a on Že bi bu ba (nebo tak nějak) *15* *14* *14* I love you Joey
  • Matt LeBlanc

    Matt je čistý profesionál v Priaťeloch ako Joey jednoznačne najlepší! *1*
  • matt leblanc

    matt leblanc je fakt nej nej v seriálu přátelé, kde hraje Joyho *3*
    • Matt LeBlanc

      Matt je asi taký dobrý herec ako je aj jeho úloha V priaťeloch Joey Tribbiani prosťe super. *4* *3*
  • Matt LeBlanc

    Matt nemá chybu v Priaťeloch ako Joey je to jeho najlepšia úloha v tomto seriály,sympaťák mám ho rád ako herca,môj oblúbený,čauťe. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit