Přejít na výpis diskuzí

Matt LeBlanc

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lentilka_janca

    Je proste super

    Joey je proste v pratelich nejlepsi.Ty jeho hlasky *14* A je navic hezkej *14*
    Je jen vazne skoda ze se nedal do hromad s Phobe *9*
  • Matt LeBlanc-Joey Tribbiani

    Matt je úžasný v Priaťeloch zbožnujem ho. *3*
  • kkornyy

    joey i matt je ssssuuuuupppppeeeerrrrr

    vzdycky jen doufám že matt le blanc je aspon trochu joey doopravdy ze joey neni jen vymišlená postava scenáristů *3* *3* ale je i moc hezkej co???? *14* *14*
  • Matt LeBlanc

    Matt Je skvelý vždycky ma v Priateloch rozosmeje ked sa pustí do jedla alebo povie niečo smiešne,proste je najlepší vo Friends ako Joey sympaťák aj ked má cez 40 vyzerá jak profesionál inému hercovi by táto úloha tak nesadla ako jemu mám ho rád ako herca,patrí k mojim oblúbením 100% osobnosť Matt LeBlanc. *4* *3*
  • ještě

    tu nemáte,že hrál v seriálu Joe i když se mu zrovna moc nepoved
    • kkornyy

      Re: ještě

      jemu ne spíš těm co to vymisleli ale myslim ze to bude tim ze tam není chandler,ross,rachel,monika a phoebe *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: ještě

        Ti co to vymisleli by tě mohli taky vymiškovat!
    • kokosman

      Re: ještě

      seriál Joey není špatný ale čekal jsem že to bude lepší *3*
    • Re: ještě

      tedy Joey,ale dikutéři se o něm zmiňují
      • Re: Re: ještě

        s vypadlo/A kromě Přátel byl dobrý i v tom filmu s tím opičákem-Ed
  • sendygb

    Joey

    na čtyřicátníka je to pořád opravdu pěkný kus chlapa *3* a je pořád ohromně sexy *14* ........v seriálu Přátelé mám jeho Joeyho z celé party nejraději *3*
  • Matt LeBlanc

    Matt je naozaj vážne fešák v Priateloch je najlepší ako Joey. *4* *3*
  • joey

    Bože..to je krásnej chlap *14*
    • Re: joey

      to teda je :)
  • Matt LeBlanc

    Tento herec je fakt úžasný najlepší v seriály Friends ako Joey Tribbiani jeho naj úloha v tomto sitkome a vyzerá jak profesionál mám ho rád,pretože je mi strašne sympatický má šarm,vizáž a velkú charizmu je to elegán. *5*
  • hero1111

    Matt LeBlanc

    toto je opravdu uzasnej manik - svou karieru si vybudoval z niceho.Nejlepší je v seryálu " JOEY " ..to je volné pokračování přátel ..škoda že se Matt nezůčastní i na dalších Filmech\sitkomů *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit