Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    Matthew Perry

    Všechno nejlepší!! *14*
    A v 17again a přátelích hraješ uplně užesně seš skvělej herec\!!! *4* *4* *4* *1* *3*
  • Friends 4ever!

    Friends sou fakt BEEEEEEEST seriál!!! :)
    A Matthew je NEJ z všech friends!!
    Jestli jste fanoušci Matthewa nebo celejch Friends, tak se určitě mrkněte na:
    http://friends-web.blog.cz
    a nechte nějakej koment pls *3*
  • Jo,jo! ovšem není nad díly, kdy se objeví Janice a Chandlerovy reakce na ni. Třeba v dílech, kdy rodí Rachel je jejich výstup naprosto úžasnej *1*
  • je naprosto skvělej a roztomilej!!!!Hrozně se mi líbí jak hraje!!!!Je vážně úžasnej *14*
  • PRO FANOUŠKY

    POKUD JSTE VELIKÝ FANDOVÉ PERRYHO A TOHO SERIÁLU,NAVŠTIVTE WEB O PŘÁTELÍCH *5* htt://www.pratele.okamzite.eu *5*
  • nej

    nevim jak vy ale v Přátelých to je má nejoblíbenější postava.ty jeho tlamy co hází jsou naprosto dokonalý :-D :-*
    • Re: nej

      Matthew Perry patrí medzi mojich naj hercov,najviac sa mi páči v romantickej komédií Traja Do Tanga,Three To Tango kde si zahral postavu Oscara Novaka Po boku krásnej Neve Campbell tiež je dobrý aj v seriáli Priatelia je to dobrý herec. *4*
      • Matthew Perry

        Matthew je skvelý herec,romantická komédia Traja do tanga fakt super s Neve im to spolu výborňe ladí,ale aj Len blázni sa ponáhľajú,tiež perfektná komédia. *3*
  • premik

    micahsanders

    nejlepsi herec na svete
  • Matthew is best,nicest from everybody
  • friends

    já miluju seriál FRIENDS *14* *14* a ten kdo říká že je to blbost tak je ............ je to opravdu BEEEEEST ten NEJLEPŠÍ seriál na světě škoda že už neni další pokračování *9* ale jinak je MILUJU *14* *14* *14* *14* *14*
  • MATT

    Matt je fakt užasnej a cool týpek. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit