Přejít na výpis diskuzí

Matthew Barrett

OSOBNOST 26.4.2014 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele ty lenko ty jsi tak trochu blbá jo a matty umí zpívat chtěla bych vydět tebe takže sklapni ty hroudo masa jo. *10* *10* . jo a mymochodem mattty je nejsladší zpěvák kterýho znám jo. *10*
  • Matty je supr ale už má určitě holku a navíc je angličan a já češka. Takže já ani vy češi ho nemůžete mít..No co se dá dělat nic. *9*.ALE POŘÁD HO BUDU MÍT RÁDA A NIKDY NA NĚJ NEZAPOMENU NO A TO JE VŠECHNO. *14* *14* *14*
  • I love brother ❤
  • Matty me moc sklamal *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • mě taky jednou sklamal až jsem brečela ale pořád vněm cítím lásku a citl např. moje kámoška ho milovala a po nějaké době mi řekla že jí sklamal a potom už v něm necítila lásku jako dřív ale cítila v něm zlost ale já i kdyby umřel pořád ho budu milovat a nikdy na něj nezapomenu. *14* *14* *14* *14*
    • jo to jsi vymíslíš matty nikdy nikoho nesklamal. *15* *15* to byl jen vtip me taky jednou sklamal ale je hezkej vid . *3*
    • V čem *9* , Jestly se možu zeptat ? *15*
  • Matty B je super člověk , má sestru která má daunův syndrom a chová se ní úplně suprově ! *3* *3* Má dobré srdce na rozdávání a to že vy mu závidíte že umí suprově zpívat je mu úplně někde má tolik odběratelů na youtube že vy by jste to nikdy nedokázali *3*
    Je super tak mu nezávid te *4*
    *14* *14*
  • ANONIMKA je normáli ne jako všichni jiný kdo sou tady *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • víš co mi matty řekl že ten kdoho nemá rad ad jde do prd-le neeee kecam to by neřekl on není jako nikdo z vas trapek že by potřeboval jen like jemu totiž nevadí když dostane dizlike ale když vy dostanete dizlike tak to zní takhle mamí mě dali dizlike to je hruza zboří se svět nee mamí zachran mě . *1* *1* *15* *15* jo tak se poučte .
    • ta tvoje přezdívka je hnusná kdyby tam bylo napsáno lenka miluje mattyho b tak to bi se mi už líbila. *1* *1* *1* matty je cool dítětakže ho mužu nazvat cool kids jo to je dobrý. spíš lopší. *1* *1* jo ktý anonimce je stejná jako ty ne jako fanoušci mattyho fanoušci mattyho jsou užasný a svělí a ty co mattyho nemají rádi tak jsou trapáci.VÍŠ. *1* *1* *1*
  • já vás nechápu dyt je to BLB ani neumí zpívat vy tady řikaté že snim chcete chodit je z ameriki vy p....... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • matty je můj vysněný kluk no a navíc moje mamnka říká že je sladkej no jako že se umí krásně smát jojo je to má pusinka. *14* *14* *14*
    • Jo je hrozně sladkej já ho chci domů *14*
  • ehm ehm...... Je tu nějakej normální inteligentní člověk?
    Ne jenom samí blbci. To mě fakt štve. *10* *10*
  • ty si obluda neposlouchej jí matty :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Došlo vám dvěma že to není čech ? *10* A ani si to nepřečte prej neposlouchej jí matty. *15* Já vím že nejsem dokonalá ale tohle ví i moje osmiletá ségra. *15* jo která ho mimochodem miluje a jednou si ho vezme takže máte smůlu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit