Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luida

    Lara Croft

    Megan má prý hrát ve filmu Lara Croft a to hlavní roli. Bude to z doby kdy Lara byla mladá! Angelina se naštvala a ptala se proč to nemůže hrát ona!! A všichni jí řekli, že už je na to moc stará. Nevím, proč si stěžuje, když všude říká, že se vzdá filmu a bude se starat o děti!!!!!!!!
  • Megan je piča

    Prostě je to čůzička co dodat víc nechápu ty co je jí zastávaj *13* *9* pchee no jo už vím proč *9* *1* hmm *1* , ale visvětlení sem radši nenapícšu možná až po 22:00 *13* *1* *1*
    • lamerienda

      Re: Megan je piča

      Včera když jsem šla od kosmetičky, tak na mně zařvaly "pičo" 2 obtloustlé chudinky. Potom v metru mně poprosil pěkný kluk o číslo.O tom to je. Hnusky jako ty závidí, co můžou a vedou sprosté řeči, co vám taky zbývá, ubožačky !
      Já nejsem tak hezká jak ona a její božskou krásu jí ZÁVIDÍM ! Ale nemám důvod ji nenávidět...
  • nikyna

    ihohjhvhj

    megan je fakt krásná to musí vidět pardon každý vizážisti nevizážisti doprdele s váma závistivci má fakt úžasný rysy doprčic a jestli tu někdo eště napíše krucis megan je pěkná...kdo by nebyl být v péči těch nejlepších vizážistů a kadeřníků *16* *16* *16* *16*
    • Re: ihohjhvhj

      ti zasranej českej hajzle je pěkná od přirody ti ji zavidíš jestli tě najdu rozbijutě maksimalně zasranej zkurvisine žadlíš protože si jenom doma leštíš bambus panici jeden
      • nikyna

        Re: Re: ihohjhvhj

        co prosim to bylo na mě? trochu vrchol ne? tys asi milej zlatej nepochopil můj přispěvek já megan fandim a svym prispevkem sem chtela vyjadrit ke zde jinemu prispevku o vyzazistech ale to ty hlupaku nemůžeš chápat o tvý inteligenci mam sve mínění zvlást kdyz mi vyhrozujes smrtí
  • MEGAN

    Megan se podobá Angelině tak toho hned využívá,ty pohledy na fotografy,tetování a podle fotek to jde vidět.Angelina už je někdo a Megan na ni nemá... *5*
  • michaelajackson

    Megan

    Megan je děvka snaží se kopírovat Angelinu a nějak jí to nejde musí se s každým vyspat aby dostala nějakou roli kravička
    • jiskrik

      Re: Megan

      Kurde běžte si buzerovat někde jinde,a nechte fans ať si tady říkají co chtějí,a ne nějaké šašky co umí akorát tak kecat hovna!!!!....taky nepíšeme že ten tvůj Jackson je holčička,tak se uklidněte lidi.A ikdyby se Megan chtěla podobat Angii tak co jako ty jsi nikdy nemel/a nekoho komu by ses chtěl/a podobat,žádný vzor?Myslím si že jo....a radši zavři zobák,ty jsi paparazzi že víš ským spí?achjoo,fakt vás nechápu *7*
  • leila00

    malá Megan

    Já znám hlavně megan-fox.net.. a myslim, že tam je toho o ní nejvíc. Jsou tam i fotky, když byla mladá.

    http://megan-fox.net/gal lery/thumbnails.php?album=225
  • jiskrik

    Megan jako malá

    ahoj,taky by mě zajímaly ty fotky jak byla teenager..neznáte nějaké stranky nebo nemáte fotky?....každopadně Megan je zťelesněná bohyně krásy a at si každý říká co chce!!! *14*
  • jako malá

    nevite kde jsou nejaky fotky kde je megan jako díte myslim spis jako teenager...tak 14-15?zajimalo by me jak vypadala jako dite =D........jinak taky proc ji nadavate?kdyz ji nemate radi tak sem nechodte....
  • megan

    megan je pěkná...kdo by nebyl být v péči těch nejlepších vizážistů a kadeřníků
    • lamerienda

      Re: megan

      Musíš mít základ-pěknou tvář, já když si dám makeup a upravím se, tak stejně nevypadám krásná nebo sexy jako ona, ale naprosto obyčejně.
  • leila00

    OMG

    Ježiši to, že je Angelině podobná neznamená, že jí napodobuje. A i kdyby tak vám je do toho kulový xD Ale do nicek si jí nadávej až něco dokážeš!
    • Re: OMG

      Proti Megan nic nemám.. a angelinu bych s ní asi nesrovnávala ale beru to tak někdo má rád toho jinej zase někoho jinýho pro mě byla angelina vždycky vzorem a Megan je hezká ženská ale prostě pro mě bude vždycky na prvním místě angelina..vlastní názor-taky pravda... každej má sice názor jinej ale to už je jeho věc.. *4*
    • dianna114

      Re: OMG

      Přesně tuhle frázi nesnáším. To proti ní nikdo nemůže nic mít jen proto,že neni tak slavnej jako ona?! *16*
      • lamerienda

        Re: Re: OMG

        Může, ale psát příspěvky typu "JE TO OŠKLIVÁ NICKA" je trapné, protože to stejně nepíše nikdo dokonale nádherný nebo úspěšný. Takoví lidi sem nechodí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit