Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • missmartinqa

    ona

    ona je fakt krásná ....a v transformerech...supeer
  • antiks

    JE MI UKRADENÁ

    TAK HELE TAKHLE HOLKA JE MI UPLNĚ UKRADENÁ ALE ŘEKNU VÁM JEN JEDNO AT SE NESNAŽÍ NAPODOBOVAT ANGELINU JOLIE-NEMÁ NE NÍ!!!!!!!!ANGLELINA JE FORMÁT A NA SVĚTĚ NIKDY NEBUDOU DVĚ STEJNÉ OSOBY NA NĚKTERÝCH FOTKÁCH VYPADÁ DOBŘE ALE RÁDA JÍ NEMÁM ALE AT NECHÁ JOLIIE NA POKOJI
    • _fans_niki_

      Re: JE MI UKRADENÁ

      přesně tak...
  • nb

    Ona je nejlepší *14* moc kočka je ona.
  • nikyna

    mlada

    tak sem sem hodila fotky z mladí tak co?
  • Nechápu

    Nevim jak můžete soudit člověka kterej žije za Atlantikem a v životě ste se s nim nesetkali...navíc myslim že nemá zapotřebí kopírovat Angelinu Jolie jelikož je 100% hezčí než ona....A Když jsem jí viděl ve Transformers 2 v tý scéně s motorkou.....páni *1*
    • Re: Nechápu

      Pravda,pravda! Nechápu jak všichni říkáte jaká je to kráva, která se snaží napodobit Angelinu Jolie. Ona je originál, a Angelina Jolie na ni nemá.
    • v.e.r.k.a

      Re: Nechápu

      naprosto s tebou souhlasim *1*
    • dianna114

      Re: Nechápu

      Megan-100% hezčí než Angelina? *1* dobrej vtip
    • luida

      Re: Nechápu

      Angelina ji nenávidí kvůli Laře Croft, že jí prej čmajzla roli! Copak si Angelina myslí, že bude až do smrti hrát dvacítky????
  • Upřímně

    Upřímně - já bejt chlap, tak toužím po tom, aby se mi o ní každou noc zdálo *1*
    A jinak - nejvíc mě štve srovnávání s Jolie - Megan je 100% lepší *5*
    • Re: Upřímně

      Přesně tak. A Angelina Jolie mi chvílema příde i docela trapná.
    • dianna114

      Re: Upřímně

      Právě jsi je srovnala
    • lamerienda

      Re: Upřímně

      Souhlas ! Mně se třeba Angelina vůbec nelíbí, ale nikomu to taky necpu, vím, že má dost fanoušků, co ji obdivují, ale já bych se za takovou ani neotočil, strašně mi připomíná žábu. Zato Megan je prostě lištička, kráska s pohledem šelmy, je to kus a konec řečí ! Navíc je mladší než já a to Angelina ne, ale to jen tak mimo.
  • celebrita222

    Internet zveřejnil že se stala Megan...

    Na internetu jsem se dočetl že Megan Fox se stasla nejhezší ženou planety nebo světa.. no a co na to říkáte? mě se zdá docela hezká tak na to má nárok! *3*
  • http://www.zimbio.com/Celebrity+Int erviews/articles/LhD2cdgjc5M/7+Ques tions+with+Megan+Fox
  • kate.kadlec

    líbí se mi :-)

    Megan Fox je můj vzor a ty reakce jsou trapný a hlavně ubohý!!! *5* *16*
  • lamerienda

    Megan bez plastik

    Nahrála jsem fotku z jejích školních let, doufám, že to konečně dokáže, že byla krásná i tehdy !
    • Re: Megan bez plastik

      kde sou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit