Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel15

    hmm

    ja nevim ,že máte furt zapotřebi ji nadávat a říkát že neni krásná...každej má jinej idol a jinej typ na krásu....prostě je to jen holka co se snaži vidělat kde se dá a mě se libi...když se vám líbi jina děte tam a pište,že ji žerete,ale neodzuzujte jiny,když je ani osobně neznáte sakra *3*
    • lamerienda

      Re: hmm

      Má opravdu krásný rty !!! A je jedno jestli je má uměle vyplněný, já bych třeba ani na to neměla odvahu ! Závist !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • asi tak

    Megan je bezpochybu krásná ženská,ale myslím si,že je na světě spousta holek,který by vypadali ještě líp jak ona, kdyby měly peníze na takovejhle šatník a vlasy a make-up udělané od profesionálů
    • Re: asi tak

      přesně a taky nemaj zapotřebí takovejch plastik jak ona...no prostě nic moc..spousta holek hezčích než ona... *9*
      • jiskrik

        Re: Re: asi tak

        Tak jako je možná dost pěkných holek ale ty se nikdy neukazou protoze nemaji takovy talent jako Megan,mozna v nejakych fotkach nahore bez a dal...je to nádherná holka,a dokáže fakt luxusně zahrát roli..ale toť vše co o my oni víme,zajímalo by mě jaká je v soukromém živoťe. *7* *14*
      • v.judy

        Re: Re: asi tak

        No tak takhle, určitě není nejkrásnější na světe a máte pravdu je spoustu holek, který jsou hezčí...Jenže herectví není jenom o kráse, ale taky o tom, co umí a to je dost důležitý....a když umí dobře hrát a ještě k tomu je krásná, tak není, co řešit...a k věci, že je blbá, že si něco přečteš v časopise neznamená, že je blbá a asi bude těžko blbá, když má vysokou školu, to je pro mě daleko větší důkaz než to, co píšou v časáku...
  • lamerienda

    JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    To jako že jí trumfne odbarvená utahaná anorektička Angelina? Tak před deseti lety, když byla krátkovlasý vamp, tak jo. Dneska? Děkuju, ale ojetý mercedes mi nebere
    • Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

      až bude drahý megan stejně jako angelině tak jsem zvědavá jak bude děvenka vypadat..pokud ji ovšem někdo dřív nezastřelí za blbost..
    • v.judy

      Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

      To je čistě tvůj názor, to si zapomněl připsat *3*
      • angel15

        Re: Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

        i ojetina dokáže vytáhnout 250:D
        • lamerienda

          Re: Re: Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

          Na asi těch pár sekund, než se rozpadne *1* Ale to není k Angelině, ta ojetina ještě dlouho nebude, ikdyž uznávám, že v Megan je víc šťávy, ale to bude tím věkovým rozdílém.
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

            jj asi jo,ale mě stejnak nesedi...hlavně moc špuly pusu a má moc postelovych scen:D...
  • angel15

    tak už to vim

    hele tak ona chodi s tim hercem,jak hrál v beverli hils nebo jak se menuje ten serial bejvalej....:)
    • v.judy

      Re: tak už to vim

      jj, s tim chodí *3*
      • angel15

        Re: Re: tak už to vim

        no tak to jsem nasrany:D..vubec mě neni sympatickej..vypada jak trantelin:)
        • v.judy

          Re: Re: Re: tak už to vim

          *1*
        • lamerienda

          Re: Re: Re: tak už to vim

          No on je to vlastně takový druh charity, který Megan přináší *1*
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: tak už to vim

            a kdy s tim příde ke mě?:D
  • kunna

    Megan

    Megan je krásná žena ale všechny baby stárnou ale abych pravdu řekl tak Angelina je jako víno čím dál tím krásnější!
  • mylove

    nnnnnn

    Nemám Megan ráda .....stačí no a když jí teda nekopíruje tak proč jí zrovna jí obsadí do Lary .... na Angie nemá její Výměna byla perfekt. A omlouvám se všem fanouškům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: nnnnnn

      mas mylny informace,to ze meg ma byt nova lara,byla jen fama a byla davno vyvracena
      • hellbender

        Re: Re: nnnnnn

        Máš pravdu, nicméně vše ostatní platí.
    • hellbender

      Re: nnnnnn

      Proč nechtějí Angelinu v další Laře Croft? Protože Angelina už je na tuto roli stará, navíc se chystaný film má dějově odehrávat před 1. filmem, tak že mladší herečka je prostě nutná. A proč chtějí obsadit právě Megan? Pokud jste hráli hru (o tom jaké byly filmy oproti hře propadáky raději řešit nebudu) tak ze současných hereček je jí nejvíce podobná právě Megan.

      K té věčné hádce co se týče kopírování se vyjadřovat nebudu. Každý rozumný člověk ví, že je to jen výmysl bulváru, který se v podobných věcech vyžívá.
      • v.judy

        Re: Re: nnnnnn

        Přesně *3*
        • angel15

          Re: Re: Re: nnnnnn

          souhlas!
    • Re: nnnnnn

      já jí taky nemám ráda!! je děsná .... !!fuj!!! moje řeč !!:)
  • nevim

    je hustá *9*
  • ......

    fuj Megan Fox nemam jí ráda,je děsně umělá *5* a přijde mi že chce zbalit Roba Pattinsona!! bóže jen to ne !!!! *9* *9* *9* *9*
    • angel15

      Re: ......

      jak uměla?vždyt nemá žádnou plastiku ne:D....a zbalit chce tak jenom mě..jen o tom ještě neví:D
      • v.judy

        Re: Re: ......

        *1* *15*
  • megan vs angelina

    nemyslim si,ze megan angelinu kopiruje..proste jen vyrkla,ze ji ma rada a protoze ma taky tmavy vlasy a "par" tetovani,vsichni ji hned srovnavaji a kritizuji.Kazda je jina,obe fakt krasne-angelinina krasa podle me vychazi zevnitr,z toho jaka ja,a megan je proste kocka,to nejde poprit,ikdyz ji nekdo nemusi mit rad
    • v.judy

      Re: megan vs angelina

      To je přesný *3*
      • angel15

        Re: Re: megan vs angelina

        přesně *3*
        • Re: Re: Re: megan vs angelina

          naprosto přesně *4*
  • fotky

    hezky fotky jsou i tady: http://www.feelingmovies.sk/2009/me gan-fox/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit