Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Megan

    jak muze bejt modelkou kdyz meri 165 cm
    • angel15

      Re: Megan

      no tak skoro všude pišou 168,ale i tak máš pravdu:D....ale nezapominej,když seš slavna nebo slavnej,tak tě vezmou na mol i kdyby si měřila 130:)
      • anka6959

        Re: Re: Megan

        to je pravda ale vždyt to je jedno jestli je modelka nebo ne je suprová *14* *14* *14* *14* *14* *14* jak herečka tak i modelka
  • simca2

    Mešhan

    Magan je prostě nejky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!n avstevujte ji ona si zaslouzí byt v zebricku top 10 ne jako třeba vanessa hudgens ta kdyby byla na posledním svět by měl od jejich fanoušků pokoj *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Megan;)

    Megan je uplně nádherná,krásná:)Jako i Angelina je krásná jo,ale takhle si myslim stejnak že je o malinko hezčí;)prostě boží a teď sem byla v kině na tom Transformers a jako sice ten film nic moc,ale ona opravdu boží!:D *14*
  • simca2

    anulko

    anulko souhlas!!! *4*
    • medousssek

      Re: anulko

      jj je skvěláá
  • anulka123

    boorka..

    Megan je prostě borka..nusouhlasím teda s tím jak se o ní tvrdí že napodobuje Angelinu..ano možná má pár stejnejch kéérek..a vlasy..a postavu..ale to je vše..ona je originální...-*ve filnech hraje suprově..:-*
    • Re: boorka..

      kopíruje taky styl oblékání a styl focení...je ubohá
    • Re: boorka..

      nesouhlasim...megan neni boží a rozhodně se o ní nedá mluvit jako o borce *7* až něco pořádnýho udělá tak se o ní tak může mluvit ale její veřejně známý sexuální život z ní nedělá žádnou borku a hrát taky neumí *9*
      • v.e.r.k.a

        Re: Re: boorka..

        bože to jsou kecy........
        • veronika16

          Re: Re: Re: boorka..

          ano máš směšný keci...příjemný že to přiznáš *1*
          • v.e.r.k.a

            Re: Re: Re: Re: boorka..

            tyhle lidi tk miluju *10*
            • veronika16

              Re: Re: Re: Re: Re: boorka..

              to je od tebe tak hezký *1* jen abys od toho vzteku nepraskla *1*
    • v.e.r.k.a

      Re: boorka..

      souhlasim Megan je božíííí *14* *14*
    • anka6959

      Re: boorka..

      máš pravdu ve filmech hraje uplně fantasticky mě stačilo vidět TRANSFORMERS 1 v roce 2007 a už jsem si ji oblíbila
    • Re: boorka..

      leda ve snu..
  • megan

    nikdy nemužete s přehledem říct která žena je nejkrásnější..prostě to nejde ale megan rozhodně patří k jedným z těch co se dají za opravdu krásné považovat a chtěl bych se osobně potkát stím který tvrdí že neni krásná a říct mu že kdyby se na něj usmála tak mu upadne jazyk až ke kolenum...je to nádherná baba a hraje taky slušně(rozhodně líp než nějaká cyrusová,která by byla bez otce nic) tot muj názor
  • nevim co na ní vidíte

    no můj názor je že neni ani moc hezká a ani neumí hrát...bez všech plastik a šminek by se za ní sotva někdo otočil. Ale když chcete uctívat někho tak prázdnýho jako ona tak prosim.
    Toť můj názor-lynčujte mě za něj.

    *5*
    • lamerienda

      Re: nevim co na ní vidíte

      Nikdo tě nemíní lynčovat, ale nemáš pravdu. Když mrkneš na její dřívější fotky 15-16 let, tak vypadala i bez plastik nádherně. Jenže hollywood je hollywood a krása nestačí, tam se jeden na dokonalost.
      • anka6959

        Re: Re: nevim co na ní vidíte

        jj máš recht v tom filmu královna střední školy tam fakt byla hezká tam jí bylo 16 a kde ste slyšeli že má plastiky??no a jestli jo tak je to její věc ne??každej v hollywoodu chodí na plastiky *13* a mě se prostě líbí v tom filmu transformers at se vam to libí nebo ne no ale někdy fakt vypustí z pusy takový kraviny tak třeba to že by chtěla jednou dát Brianovi na držku to je dost blbý??
        • Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

          aspoň že to konečně někdo uzná..to děvče by se mělo naučit vyjadřovat na veřejnosti..
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

            tak to snad je jeji věc co říka ne..nikdo ji nemusi poslouchat:D...každej říka pitomosti..jen si to neuvědomuje:D
            • angel15

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

              ale neni veřejna osoba prostě ma práci jako každej a to ,že je veřejna z ni dělá bulvar a ne ona:)
            • anka6959

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

              no je to její věc já taky říkám blbosti
            • Re: Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

              jo to jo jenže ona je veřejná osoba...a chtě nechtě ji prostě někdy zaslechne každej...proto by si to měla uvědomit..já nebo ty můžem plácat blbosti protože nás neslyší celej svět *9*
      • Re: Re: nevim co na ní vidíte

        no s tim jejim mladim přec nesouhlasim, ale pravda je že v hollywoodu se jede na dokonalost...já už se prostě jenom bojim otevřít konzervu aby na mě nevyskočila jak je jí všude plno a každej se zaobíra jen tím jestli je její zadek tak moc sexy nebo ne.. *9*
  • anka6959

    megan fox

    no nejsem nikomu podobná ale máte pravdu ona je lepší než angelina jolie a hezčí ale sem zvědavá jak bude vypadat až ji bude tolik co angelině a bude po 3 dětech
    • lamerienda

      Re: megan fox

      určitě líp než já teď *1*
      • angel15

        Re: Re: megan fox

        každej vypada jinak to zaleži jestli se o sebe stara nebo ne:)...každej starne.:P
        • lamerienda

          Re: Re: Re: megan fox

          A třeba vůbec nevadí, když má plastiku, dnes to není nic neobvyklého, kolik žen na ulici podstoupilo menší zákrok, který ani nepoznáš. Takové extrémy jako tamta ženská od Antonia Banderase jsou už málo k vidění !
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: megan fox

            oni to podstupujou kvuli nam,aby se nam libili,tak budte rádi a nenadavejte:D
  • anka6959

    megan fox

    no v bravíčku tam byl článek o tom že ji právě napodobuje no nevim co si mam o tom myslet ale v některých věcech si sou docela podobné
    • lamerienda

      Re: megan fox

      A co je na tom ? Ty snad nejsi nikomu podobná, a jestliže ano, tak snad toho dotyčného napodobuješ ?
      • v.judy

        Re: Re: megan fox

        Přesně, že si jsou v něčem podobné, tak to nznámená, že ji napodobuje...to úplná blbost...
  • anka6959

    megan fox

    kde ste slyšeli že má plastiky co já bych zato dala kdybych vypadala jako ona je fááááááákt nádherná ale nemusela by napodobovovat angelinu jolie originál je originál je to fakt kus ženský a jestli má plastiky tak je to její věc každej v Hollywoodu chodí na plastiky *7* *4*
    • angel15

      Re: megan fox

      no podle mě ji nenapodobuje:)...angelina začinala dost v posteli co se jedna o film,takže v tom nenapodobuje:)...nešpuli rty...nenašla si toho nej chalap holiwodu,tak nevim v čem napodobuje:D
      • lamerienda

        Re: Re: megan fox

        Tak třeba mámina kámoška je taky modrooká brunetka a v šestnácti už měla tři tetování a to ještě Angelina chodila na základku, takže nechápu lidi, co si myslí, že Angelina zavedla nějaký TREND a ten se snaží lidi napodobovat, když to tu už bylo dávno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit