Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fox

    Tak tohle opravdu není kvalitní herečka, kvalitní herec se pozná. Když například srovnáváte Jolie a Tuhle Fox tak Angie měla spoustu nezávislejch filmů tedy rolí než začla svoji kariéru utápět v brakovém hoolywoodu tak např:Foxfire, Gia, Playing by Heart, Mojave Moon a další to samé např: Depp super filmy jako Střihoruký Edward, Arizona Dream, Ed Wood to se prostě pozná kvalitní herec ted mi ukažte co má za sebou tahle Fox velký nic a to mi nějak zvlášt nevadí jenom konstatuju fakta snad si nemyslíte že ta srajda pro děti transformers je kvalitní film a kvalitní film není jenom z Hoolywodu to vy ale asi neznáte.
    • Re: Fox

      amen!
      • anka6959

        Re: Re: Fox

        vsadm se že kdyby Megan přijela do ČR mno to se asi nestane ale kdyby přece tak by ste za ní utíklay a prosili jí a ječely a já nevím co všechno.mě už takovýhle lidi začínaj štvát já nechápu co proti ní máte počkejte ona vám ještě ukáže počkejte za takových 10 let možná ještě dřív vám ukáže co umí. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Fox

          Megan je sice pěkná,ale filmy s ní se mi prostě nelíbí.Ale to je jen můj názor. *4*
        • Re: Re: Re: Fox

          jooooo megaaaaan! asi takhle bych ječela? ani v příštim životě slečinko...to možná ty ve svejch 15 letech. Na takovýhle hovadiny by vás užilo. Škoda jen že ještě nevidíte pod povrch. Neříkám že miluju angelinu, ale s klidem se o ní dá říct že v letech co je teď megan to byla mnohem lepší herečka, větší ikona a zajímavější osobnost. Samozřejmě každý se s věkem mění..kvality buď stoupají nebo klesají, tak kam to asi míří s megan když se sama zaškatulkovala jako sexy herečka, který stačí se ve filmu jenom pitomě usmívat. Co bude dělat až jí bude 40 a plastiky už jí nebudu stačit? *13*
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: Fox

            aaa je tu zase to srovnavani:)...každej herec je originalni!...nikdo tu netvrdi,že Megan je mega hvězda!pokud neviš,tak si došlapla na toho rejžu transformers,že by chtěla mit větši vahu v tom filmu než jenom jako pěkna holka...ono to je těžky,když si tě takhle zaškatulkujou...dneska máš hafo hercu a ne každej má štasti na film ve kterym hraje a jak mu sedne a jestli ho zase někdo obsadi v dalšim!mě megan nevadi a proto ji fandim,když tobě vadi fandi třeba arnoldoj,ale di prostě na jeho diskusi ne?
  • anka6959

    pro angel15

    Brada,hned by poznali,jaká Angie je.nebo A to, že Brada na veřejnosti chválí ???to je jenom divadýlko.Angelina vyžaduje ,aby Brad s dětmi přes den dělal to,co mu nakáže,bez toho aby se k tomu nějak vyjadřoval.Jolie se často naštve,když Brad změní plány nebo se o děti nestará,když ona spí,pracuje nebo sportuje.CHová se k němu jako ke sluhovi .Když se Brad nechová podle jejích doporučení,třeba aby uložil děti,začnou se hádat.Angelina většinou chce,aby se děti přes den utahaly a večír byl doma klid,když příjde domů.Kromě toho nemluví přímo s Bradem,ale vždycky říká svým spolupracovníkům věci jako:Řekni Bradovi,že jdu do postele,i když Brad stojí přímo vedle ní. a jaká je to coura v roce 1997 měla sex s Mickem Jaggerem skončili spolu v posteli i potom během let a v roce 2004 měla 4 muže najednou Ralpha Fiennese, Colina Farella, Brada, Johny Lee Millera a taky nadává na jeho rodiče a odyguard tvrdí že Pravá A ngelina je podle mého názoru zaujatá sama sebou a posedlá kontrolou.A spisovatelka o ní píše knihu Brad Pitt and Angelina Jolie:True Story a to je jenom zlomek toho co sem napsala
    • Re: pro angel15

      necti moc bulvaru leze ti to na mozek, a vubec nevis jak to je mezi Angelinou a Bradem proboha, znas snad Angelinu osobne,ze o ni tohleto tvrdis?bulvar napise nejakou nesmyslnost a potom to tak dopada,lidi jako ty se toho chytaj. nesud lidi kdyz je vubec neznas osobne ale jen z bulvaru,nebo ze sis nekde neco precetla,a takhle vznikaji drbyyy...
    • anka6959

      Re: pro angel15

      za chyby se moc omlouvám
  • anka6959

    Jonah Hexx trailer

    tady se mužete podívat natrailer k jejímu novému filmu Jonah Hexx http://vodpod.com/watch/3516102-jon ah-hex-trailer-alguien-dijo-wild-wi ld-west-
    mno sem zvědavá na ten film
    • hellbender

      Re: Jonah Hexx trailer

      Ve videoklipech už to nějakou dobu je, ale i tak dík *3*
  • Holohlavá ťamanka

    moje kamarádka...když jsem s ní mluvila o Megan....odvětila...a pozor cituji ,,Není to taková ta holohlavá ťamanka?"..... *15* *15* *15* *15* ...jako přeberte si to jak chcete ale megan je opravdu neznámá a ubohá herečka.....
    • angel15

      Re: Holohlavá ťamanka

      no nevim,ale ty si asik to same,když pomlouváš někoho koho ani osobně neznáš...nemysliš?
  • anka6959

    Lara Croft Nebude

    četla jsem že Megan odmítla hrát ve filmu Lara Croft.kvuli tomu že nechce bejt srovnávána s Angelinou Jolie.scénář se jí moc líbil.podle mě je to škoda jsem se na 3 pokračování těšila a ještě když tam měla hrát Megan. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • angel15

    no tohle

    už ste to asi četli co::::Vyzáblou Fox nahradí v Transformerech modelka Huntingtonová Whiteleyová ...no když sem se jukl kdo to vubec je a koukl na jeji fotky...tak musim říct,že vyzabla je možna tak ta modelka než Megan...to zase bude herečku nahraděj modelku s pilinama v hlavě:)
    • Re: no tohle

      "to zase bude herečku nahraděj modelku s pilinama v hlavě:)"
      a co je asi Megan? *7*
      jo a Thore, právě kdyby nebyla blbá tak v tom filmu ještě mohla být, ale všichni ze štábu včetně režiséra se o ní vyjádřili jako o hloupé huse, která má nesmyslný požadavky a ani neni pořádně herečka. To že ji vyhoděj se vědělo už tak půl roku dopředu. Takže to neni o tom že se nebojí říct názor na režiséra, ale jednoduše je to husa *3*
      • hellbender

        Re: Re: no tohle

        "Všichni ze štábu..." o tom teda pochybuju, ale hádat se nebudu, protože bulvár zásadně nečtu, tak že nevím jestli to opravdu v nějakém psali nebo je to jen tvůj názor *3*

        Mimochodem, Megan se ještě pro žádný časopis nesvlékla. Pokud narážíš na ty fotografie na kterých je ve spodním prádle, tak ty má 90% všech ženských celebrit *4*
      • angel15

        Re: Re: no tohle

        veroniko 16....mě řekni kdy si naposled slyšela,že by nějakej herec -herečka řekl,že si nerozumi s režiserem nebo ho skritizuje?ja teda mrtě dlouho od někoho to neslyšel!....a to že ma požadavky..to bych měl i ja..když sem jednou znamej,tak si to užiju ne *1* a to jaka je opravdu vi jen ty nejbližši,jelikož bulvár otiskne vždy to nejhorši a nikdy to nejlepši:)
        • Re: Re: Re: no tohle

          ok. beru že bulvár otiskne většinou to nejhorší, ale přiznejme si to, o ní nikdy nenapsali nic víc, než že je to kočka. Nikdy jsem o ní nečetla jako o herečce, ale tý krásce jak se svlíkla pro pánskej magazín. A popravdě v dnešní době se spousta lidí nebojí říct svůj názor na režiséra, akorát se o tom všude nepíše protože jsou o těch lidech zajímavější věci a hlavně je kvůli tomu nevyhoděj, protože je do toho filmu potřebujou(asi z důvodu talentu) *1* A Megan zrovna neni ještě v takový pozici aby si mohla vyskakovat, protože pak prostě šupem pomaže zpátky tam odkud přišla a zrovna Michaelu Bayovi by měla být vděčná, protože to Transformers ji proslavili. Do tý doby nikdo nevěděl co je zač. *3*
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: no tohle

            no tak nepsali o ni jako o herečce,jelikož ma zasebou jen jeden pořádnej film a to ty transformers *4* ..uznavam,že si třeba neměla otevirat hubu na něj,že ještě nemá tu pozici na ty sceně,ale to je hold ta nezkušenost v ty branži a ne hloupost *3* ale aby kvuli tomu ji hned vyhodil a dal tam nějakou modelku,ktera je nova v tomhle je podle mě naprd...ještě k tomu,když to je už trojka a fanoušek očekává svoje hrdiny na ktery si zvykl:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: no tohle

              ano to máš pravdu. ale transformers 3 budou stejně taková konina že je to úplně jedno koho tam šoupnou:)
    • anka6959

      Re: no tohle

      no já taky souhlasím ale já si myslím že bez Megan ty Transformers nebudou tak uspěšný a nebo to bude propadák vždyt právě ona má za to že ten film proslavila Transformers bez Megan to já si nedokážu představit ona mi tam víc sedne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • hellbender

      Re: no tohle

      Megan bude "odejita", protože se nebála říct svůj názor na režiséra Michaela Baye. Teď by se měli zamyslet všichni, co tady tvrdili jak to má vymetené v hlavně, že je hloupá apod. Kdyby to tak bylo, tak bude režiséra vychvalovat jen aby dostala další roli. Takto se zařadila mezi těch pár celebrit, co se nebojí říci svůj názor.

      Vzhledem k tomu, že z Transformers se začíná stávat nastavovaná kaše, mohli by nakonec být všichni co odejdou před natáčením třetího dílu ještě rádi.
      • angel15

        Re: Re: no tohle

        jojo souhlasim...
  • philipppo

    nej

    vše nejjjjjjj *5* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15*
  • anka6959

    HAPPY BITHDAY

    VŠECHNO NEJKY K NAROZKÁM *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nelmo

    narozky!!!!:)))♥

    Všechno nejlepšííí *4*
  • v.e.r.k.a

    HB

    Všechno nejlepí k narozeniám hodně lásky a štěstí *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit