Přejít na výpis diskuzí

Melina Kanakaredes

OSOBNOST 22.6.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá a taky hezká

    Ahoj ja osobne si myslim ze je to skvela ale predevsim krasna herecka
    *14* *4* jevi se mi ve snech jako andel *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • meredith12

    sd

    juj melina je super uzasna herecka videla som snad vsetko v com hrala a vsetko naj a vela stastia a zdravia si uzasna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nj

    No a všechno nejlepší,spousta lidí říká že ve 40 už je člověk stará křusna,ale není to pravda,protože spousta hereček jako mladý jsou normální ale kolem 40 začnou být pořádně sexy!!Což platí zrovna pro Melinu... *4*
  • nj

    Melina je super,je krásná,trochu mi připomíná Lisu Edelstein-chováním a vlasama,ale co dodat...
  • jack_sparrow

    Birthday

    HAPY BIRTHDAY MELINA! *4*
  • meredith12

    hovno

    to jak si to tu predstavujete to neni jej cely filmografia a co take ze providence
  • kudrlna zasahuje

    Je to moje nejoblibenejsi herečka v CSI:NY,vzdicky ma knečemu dobré dodatky,jeto proste Melina Kanakaredes. *4* *4*
  • pavllinka

    Stella a Mac

    Já ji mám moc ráda. Je to úžásná herečka s nadání. V CSI: NY ji to moc sluší a s Macem tvoří nádherné duo. Mrzí mě, že mezi nimi není i něco víc:-(
  • keit242

    haha

    haha socha svobody,tak to je dobryyyy !!!! *5* *5* *5*
  • werik

    lol

    Melina mi přijde jako velmi skvělá herečka hodně jsem si jí oblíbila už jen díky dvěma suprovým seriálům a to:CSI:NY a Providence(vřele doporučuji je to velmi zábavné *1* ) a ve filmu 15 minut byla taky skvělá *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit