Přejít na výpis diskuzí

Melina Kanakaredes

OSOBNOST 22.6.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • melina

    většina lidí zná melinu asi z csi new york. ale doporučuji i soap operu providence. navíc komedie, takže se pořád netváří jako socha svobody *3*
  • nj

    Melina je super,je krásná,trochu mi připomíná Lisu Edelstein-chováním a vlasama,ale co dodat...
  • werik

    lol

    Melina mi přijde jako velmi skvělá herečka hodně jsem si jí oblíbila už jen díky dvěma suprovým seriálům a to:CSI:NY a Providence(vřele doporučuji je to velmi zábavné *1* ) a ve filmu 15 minut byla taky skvělá *4* *4* *4*
  • keit242

    haha

    haha socha svobody,tak to je dobryyyy !!!! *5* *5* *5*
  • meredith12

    sd

    juj melina je super uzasna herecka videla som snad vsetko v com hrala a vsetko naj a vela stastia a zdravia si uzasna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kudrlna zasahuje

    Je to moje nejoblibenejsi herečka v CSI:NY,vzdicky ma knečemu dobré dodatky,jeto proste Melina Kanakaredes. *4* *4*
  • meredith12

    hovno

    to jak si to tu predstavujete to neni jej cely filmografia a co take ze providence
  • je krásná

    Nemám rád 100% dokanale krásné ženy,tato není opravdu 100% krásná,ale troufnu si říci,pánové,kdo by ji nechtěl,hoďte po mně kamenem.Je super.A navíc ten temperament z Řecka.Hauuuuuuuuu
  • jack_sparrow

    Birthday

    HAPY BIRTHDAY MELINA! *4*
  • pavllinka

    Stella a Mac

    Já ji mám moc ráda. Je to úžásná herečka s nadání. V CSI: NY ji to moc sluší a s Macem tvoří nádherné duo. Mrzí mě, že mezi nimi není i něco víc:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit