Přejít na výpis diskuzí

Mercedes Lambre

OSOBNOST 13.1.2014 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechi mám ta veľmi rada *15* *3* *14* *4* *5* :):)
  • Mechi mámta veľmi rada :) *14* *4* *3* *5*
  • Kazdy ma svuj nazor ale nechapu proc to tady hatersky komentujete jako treba jses blba....... K cemu vam to je? Me osobne se Mercedes libi. Je moc hezka. Je sice pravda, ze Martina zpiva lip, ale kdybychom kazdeho jen kritizovali tak by byl svet tak zkazeny. Jako chapu kdyz se vam treba nelibi, ale nemusite hned nadavat sproste. Jsme lidi ne zvirata. Prosim vyjadrujte se alespon trochu slusne. Dekuji
  • Titína má pravdu
  • AAAAAB máš pravdu keby si radšej o nej niečo prečítali. Ja ju mám rada aj keď je vo Violette na Vio zla. Pozrite si radšej video zápisky z natáčania Violetty Tini a Mechi je to moc super
    • Aký blby komentár
  • Hele já vás nechápu vy tady píšete takové blbosti a přitom si to vubec nečte!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • Jsi taaaaakkkkkk bbbbblllllbbbbaaaaa
    • Ano presne !!!!!!je blba!!!!
  • Mercedes mám tě ráda ale zpívas........ Nic moc. Každý ma jiný názor, Martina zpiva o hoooooodddddnnnnněěě lépe. nejlépe zpiva Clara ten její hlas je..... Dojemny :'( A tén tvuj....je spis DIVOKY :-o. Miluji claru a ji zůstanu fanynkou, sorry mercedes <3
  • bila si viborni na tom vistupeni mislim že ťe to moc bavilo ja to vim tak mi nebudes lhat mercedes lambre
    • Kiko napíšu ti jaký má být tvůj komentář.
      Byla si výborná na tom vystoupení myslím, že tě to moc bavilo. Já to vím tak mi nebudeš lhát Mercedes Lambre.
  • MECHI UDELEJTE VIOLETTU 4 PROSIM *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit