Přejít na výpis diskuzí

Mercedes Lambre

OSOBNOST 13.1.2014 
471 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a pozdravu tini ahoj mechi
  • ahoj mechi mám tě moc ráda
  • ahoj mechi jsi užasná ale někdy na violetu zlá a pozdravuj odeměmartinu nelly *14*
  • Nechápem ako môže mať 166 cm ked je viššia ako Martina Stoeseel ked ona má 174 cm *3* *3* *3*
    • Kdo to psal si vymyslel nevedel kolik ma.
  • Mechi jsi skvělá, i když v seriálu hraješ zlou Ludmilu, ve skutečnosti jsi určitě skvělá kamarádka, doufám že ty a Tini budete nejlepší kamarádky napořád, mám vás obě moc ráda jste skvělé *3*
  • Mercedes je dobrá škoda že nechodí se Samuelem hodily by se k sobě a všichny jsou skvělí
  • chi abi umřelá mechi
  • mercedes je hnusná nelibi semi je namišlena jo a tedkon ze starlá jako beran
  • mercedes si fajn jj ale promin ždycki sem si řikála a budu že bude promje fajn martina stossel je hezka tanečice a má neuvjeřitelnej hlas pomamince a ty moc hezky nespivaš si ce nespiváš krasně mercedes ale lituju tě že musiš nenavidět před kamerou violettu y kdiš ste si stejni ste bff ve skutečností a pomahate si ste nej super kamošky ale promin a radši mám martinu neš tebe ty si super to okej ale violetta ze serialu ma v kus pomaha leonovi je fajn a ty ty jenom furt ji chceš ponížovát níc vic a eště chceš ji zníčit z dyegem mechi promin a le toje muj nazor radši mám violettu a jorgeco
  • ahojjky mechi viš co si mislym ja otobje javim že ty a tini ste nej bff kamošky to ano ale ti tk tě taky mám rada a ne dělám stoho všechno rozdíly ale ikdyš tini ma hlas neuvjeřitelnej jako anděl pomannice a ty máš hlas jemnej jako beranek ale to neva nezaleži nato jakej kdo má hlás tebe a tini mám tě rada moc si stejná jako tini je tí 22 let tini je 18 let notak asi ne promin teda mechi a le jak sem vidělá jedno video že mluviš o tini že ste nej bff kamošky a serialu to jen hraje te před kamerou proto že musi te ale mi co ted vam pišeme v šichni tini a to bje mechi vast neskláme me má me vast radí moc moc moc moc mo a moc vic libam vast at va še kamaradstvi vidruži nadlouho bff

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší