Přejít na výpis diskuzí

Mercedes Lambre

OSOBNOST 13.1.2014 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvkumoc se mi libis posloucham tvoje pinickay a moc se mi libis



    happy brzday
    FANDIM TI MOVC MILUJI TE
  • Text Vašeho příspěvkumoc se mi libis posloucham tvoje pinickay a moc se mi libis



    happy brzday
    FANDIM TI MOVC MILUJI TE
  • *14* Happy Birthday, Mechi *14* *14* *14* I like you *14*
  • happy birsthday *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy birthday!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Happy birthday! *14* *3*
  • Mechi si užasna herečka. Ve skutočnosti si ticha holka. A vo filme no vieme že aka. Si dobra spevačka. Si prekrasna v prvi rady si bola prekrasna. A musim priznať že aj v 2 a 3.
  • Ludmilo libi se mi jak spivaš mam te moc rada sem tva fanenka
  • a pozdravu tini ahoj mechi
  • ahoj mechi mám tě moc ráda
  • ahoj mechi jsi užasná ale někdy na violetu zlá a pozdravuj odeměmartinu nelly *14*
  • Nechápem ako môže mať 166 cm ked je viššia ako Martina Stoeseel ked ona má 174 cm *3* *3* *3*
  • Mechi jsi skvělá, i když v seriálu hraješ zlou Ludmilu, ve skutečnosti jsi určitě skvělá kamarádka, doufám že ty a Tini budete nejlepší kamarádky napořád, mám vás obě moc ráda jste skvělé *3*
  • Mercedes je dobrá škoda že nechodí se Samuelem hodily by se k sobě a všichny jsou skvělí
  • chi abi umřelá mechi
  • mercedes je hnusná nelibi semi je namišlena jo a tedkon ze starlá jako beran
  • mercedes si fajn jj ale promin ždycki sem si řikála a budu že bude promje fajn martina stossel je hezka tanečice a má neuvjeřitelnej hlas pomamince a ty moc hezky nespivaš si ce nespiváš krasně mercedes ale lituju tě že musiš nenavidět před kamerou violettu y kdiš ste si stejni ste bff ve skutečností a pomahate si ste nej super kamošky ale promin a radši mám martinu neš tebe ty si super to okej ale violetta ze serialu ma v kus pomaha leonovi je fajn a ty ty jenom furt ji chceš ponížovát níc vic a eště chceš ji zníčit z dyegem mechi promin a le toje muj nazor radši mám violettu a jorgeco
  • ahojjky mechi viš co si mislym ja otobje javim že ty a tini ste nej bff kamošky to ano ale ti tk tě taky mám rada a ne dělám stoho všechno rozdíly ale ikdyš tini ma hlas neuvjeřitelnej jako anděl pomannice a ty máš hlas jemnej jako beranek ale to neva nezaleži nato jakej kdo má hlás tebe a tini mám tě rada moc si stejná jako tini je tí 22 let tini je 18 let notak asi ne promin teda mechi a le jak sem vidělá jedno video že mluviš o tini že ste nej bff kamošky a serialu to jen hraje te před kamerou proto že musi te ale mi co ted vam pišeme v šichni tini a to bje mechi vast neskláme me má me vast radí moc moc moc moc mo a moc vic libam vast at va še kamaradstvi vidruži nadlouho bff
  • mercedes lambre je krasná to ano ale tini taki libjej semi obje dve oso bi sou kamaradki bily bi na štvane kdi sme je od straníly obje dvě hola mechi tini

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit